Nedaudz par Latvijas valdības un politikāņu nodevīgo raksturu

Tikko ziņās izlasīju, ka Taivāna (tā, no kuras kā uguns baidās komunistiskā Ķīna) ir Latvijai atsūtījusi palīdzību cīņā pret COVID-19 – veselus 70 000 sejas aizsargmasku!

Taivāna, starpcitu, bija viena no pirmajām pasaules valstīm, kas atzina mūsu neatkarību. Rīgai un Taipejai vēsturiski ir bijušas labas attiecības.

Tiesa, mūsu politiķiem uz to kā ierasts ir nospļauties un komunistiskās Ķīnas spiediena rezultātā šīs attiecības no Rīgas puses tiek pastāvīgi grautas.

Mūsu politiķi un amatpersonas izvairās tikties ar Taivānas pārstāvjiem; starptautiskajā skatuvē Taivānas un Ķīnas strīdos Latvija nereti izvēlas palikt neitrāla vai nostāties pēdējās pusē; galu galā Pekinas spiediena rezultātā Latvijas valdība atņēma Taivānas pārstāvniecībai Rīgā vēstniecības statusu, aizstājot to ar daudz maznozīmīgāko “Taipejas diplomātisko misiju”…

Neskatoties uz to, Taipeja turpina censties uzturēt starp abām valstīm labas attiecības – šoreiz, uzdāvinot mums 70 000 sejas aizsargmasku.

Jautāsiet, ko šajā laikā dara Latvijas politikāņi?

Tieši tā, bez mazākā mulsuma ar plašiem smaidiem pozē pie komunistiskās Ķīnas vēstniecības, savos sociālo tīklu profilos lieloties, ka no Pekinas saņēmuši ultra-mega-super-duper lielu un dāsnu komunistu dāvinājumu – veselus 5 000 sejas aizsargmasku!

Interesanti, ko zemāk redzamie valsts nodevēji par šo akciju saņēma no Padebešu valsts vēstnieka? Ekskursiju ar visu ģimeni uz tālajiem austrumiem vai vienkārši gada abonementu kādā aziātu restorānā?

Par cik, jūsuprāt, Latviju ir gatavi pārdot nodevīgie politikāņi no SASKAŅAS un ZZS?

Atstāj komentāru: