Kā Pūces ģimenes vadītais Sabiedrības integrācijas fonds izšķērdē budžetu un apdraud Latvijas informācijas telpas drošību

Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) (tas, kuru vada VARAM ministra Jura Pūces sieva Zaiga) ir publicējis sarakstu ar masu medijiem, kas saņems finansiālu atbalstu COVID-19 radīto negatīvo seku mazināšanai.

Un tagad uzmanību! Lasām sarakstu un skatāmies, kādiem medijiem fonds ir nolēmis piešķirt finansiālu atbalstu no Latvijas nodokļu maksātāju maciņiem:

1. Krievvalodīgajam sieviešu modes žurnālam ĻUBĻU – 20 000 EUR
2. Krievvalodīgajam biznesa žurnālam TELEGRAF – 14 317, 82 EUR
3. Krievvalodīgajam kara propagandas laikrakstam SEGODŅA un portālam BB.LV – 20 000 EUR
4. Krievvalodīgajam ziņu portālam MIXNEWS.LV – 14 779,31 EUR
5. Lemberga propagandas medijiem NRA un VAKARA ZIŅAS – 20 000 EUR.
6. Lemberga personīgajai propagandas avīzei VENTAS BALSS – 6 998.68 EUR
7. Krievvalodīgajam mājsamnieču žurnālam SEMJ SUPERSEKRETOV – 20 000 EUR
8. SASKAŅAS propagandas portālam GOROD.LV – 5 999.97
EUR

Ar pilno sarakstu varat iepazīties šeit: https://www.sif.gov.lv/…/Apstiprinato-pieteikumu-saraksts-1…

Esmu drošs, ka atradīsiet vēl virkni mediju, par kuru finansēšanu no valsts līdzekļiem būsiet šokā.

Ir viena lieta par valsts naudu finansēt sakarīgu mediju saturu krievu valodā. To var darīt un krievvalodīgā auditorija patiešām ir jāinformē par aktualitātēm viņiem vieglāk saprotamā valodā. Mans sašutums par šo SIF lēmumu nav saistīts ar to, ka finansētie mediji nepublicējas valsts valodā.

Man nav saprotams, kāpēc fonds ir nolēmis par nodokļu maksātāju naudu finansēt vai nu atsevišķu politisko grupējumu tiešā kontroē esošus medijus (piemēram, ar Lemberga ģimeni saistīto SIA MEDIJU NAMS) vai arī laikrakstus un ziņu portālus, kas ikdienā izplata MASKAVAS naida propagandu pret Latvijas valsti, kā, piemēram, to dara SEGODŅA un BB.LV.

Vai tiešām SIF domā, ka šādā veidā stiprina Latvijas informācijas telpu?

P.S. Pielikumā esmu pievienojis SIF finansējamo mediju sarakstu un pāris skrīnšotus no kāda īpaši “atbalstāma” medija ikdienas ziņām par Latviju un NATO.

One comment

 1. Egils Levits ir viens no nozīmīgākajiem 21. gadsimta latviešiem. Viņš ir mūsu tautas likumīgais prezidents. Viņš ir Latvijas patriots. Ar savu drosmi un centību viņš iedvesmo dažādu nozaru studentus sasniegt pasākumus. Pavadot savas darba gaitas Rīgas pilī, Prezidenta kungs veic ļoti nozīmīgu darbu tautas labā. Egils Levits godpilni pārstāv Latvijas un latviešu tautas intereses visā plašajā pasaulē. Lai arī šogad 4. maiju aizēno Covid-19 pandēmija, tomēr nezaudēsim ticību labajam. Uzvilksim kaklā pērkonkrustu. Iedegsim tumši zilu svecīti uz dzīru galda. Aizlūgsim visvareno Pērkonu – Debesu Tēvu par mūsu tautas prezidentu. Lai visvarenais Pērkons – Debesu Tēvs svētī mūsu tautas varoni Egilu Levitu!
  Ar mīlestību pret Tēvzemi, Skolnieciņš no svētmeža
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #Latvija #LatvijasRepublika #brīvība #demokrārija #4.maijs #EgilsLevits #ValstsGriba #patriotisms #latvietība #dievturība #latviskums #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #ZemesMāte #svētmežs

Atstāj komentāru: