Site icon Vatastānas hronika

Kam pieder wagner kaujnieka līķis lībiešu tuksnesī? (18+)

Pēc Lībijas nacionālās armijas vienību atkāpšanās, kaujas laukā tika atstāts līķis, kas vēlāk tika identificēts kā Vatastānas militārās kompānijas ”Wagner” kaujnieks.

Lai gan pati Vatastāna turpina noliegt, ka Lībijā atrodas viņu vatņiki algotņi, konkrētais kritušais ir nodevīgi tuksneša vidū atstātais ”Wagner” kaujnieks, par ko liecina pie viņa atrastās mantas.

Papildus militārajam aprīkojumam pie kritušā vatņika tika atrasti pāris štukas rubļu un daži pieraksti kirilicā. Turklāt uz nošautā algotņa taktiskās mugursomas ir uzrakstīta viņa segvārds: “Хунгуз” (Hunguz).

Šis gadījums kārtējo reizi apstiprina, ka Wagner un tā “algotņi” nav nekas cits, kā Putina gļēvie asinsuņi, kas vienkāršā valodā runājot ir – frontes lielgabalu gaļa.

Vatņiku pamestais kaujnieks pierāda divas lietas:

  1. Kremlis turpina melot.
  2. Wagner kaujniekiem nav nekāda kaujas spara, ētikas un militāro principu. Tie ir vienkārši Vatastānas plašumos atrasti neveiksminieki, kas cer piepildīt savas slēptās ambīcijas ar ieročiem rokās, izbaudot varu pār vājākiem. Savukārt atrastais vāgnerietis norāda uz to, kādu galu agri vai vēlu ņems šie ”kaujnieki”.
Exit mobile version