Putina krievu pasaules vizītkarte – spīdzināšana, vardarbība un slepkavošana

Atbrīvotajā no Halifa Haftara spēkiem un krievu algotņiem Tarhunas pilsētā tika atrasti civiliedzīvotāju līķi ar spīdzināšanas un apgānīšanas pēdām.

След российского наёмника: пытки, насилие, убийства (фото и видео)

Pēdējo dažu dienu laikā internets ir burtiski pārpildīts ar fotogrāfijām un video sižetiem, ko uzņēmuši starptautiski atzītās Tripoles valdības spēku karavīri Tarhunas pilsētā pēc tās atbrīvošanas no Kremļa atbalstītajiem Halifa Haftara spēkiem un Putina Wagner šakāļiem. Uzņemtajās bildēs un video mēs redzam ne tikai ienaidnieka pamesto krievu tehniku, ieročus un munīciju, bet arī Haftara bandas Vatastānas algotņu pastrādātos kara noziegumus, proti, civiliedzīvotāju līķus ar spīdzināšanas pazīmēm.

Saskaņā ar ziņu aģentūru ANADOLU vienā no Tarhunas slimnīcām tika atrasti 106 cilvēku līķi, to skaitā sieviešu un bērnu. Turklāt uz to ķermeņiem tika atklātas spīdzināšanas un vardarbības pēdas. Attiecīgie video ir brīvi pieejami atklātajos avotos.

Protams, karš nekad nav bijis cilvēcīgs, bet tie, kas to romantizē – ir vienkārši muļķi un vājprātīgie. Tas vairs nav noslēpums, ka mūsdienu konfliktos ar krievu karavīru un algotņu dalību tiek paveikti prātam neaptverami vardarbības akti.

Atgādināšu, ka krievu karaspēka vardarbīgā ienākšana Donbasā arī neizpalika bez briesmīgas vardarbības ne tikai attiecībā uz prokijeviski noskaņotajiem un sagūstītajiem ukraiņu karavīriem, bet arī pret tiem, kuri ar atplēstām rokām sagaidīja „Putina krievu pasauli” ierodamies Austrumukrainā. Zādzības, marodierisms, slepkavošana un dzīvojamo rajonu apšaudīšana un bombardēšana – lūk, tikai daži no „Putina krievu pasaules” elementiem.

Varbūt jūs esat aizmirsuši vatņiku invāziju Gruzijā 2008. gada augustā. Šī Putina armijas PR kampaņa vēsturē ir iegājusi ar tādām spārnotām frāzēm, kā – „zolotaja vilka” un „ahujenije tufļi”, bet par to citu reizi.

Vatastānas okupētajā Krimā, kurai kaujas darbības gāja secen, ne par mata tiesu situācija ir labāka. Šobrīd Krimas pussalas pamatiedzīvotāji – Krimas tatāri, kā arī tie, kas tiek uzskatīti par proukrainiski noskaņotiem, uz savas ādas piedzīvo visīstākās represijas.

Kad „Putina krievu pasaule” ieradās Sīrijā, tad vardarbības vilnis pieauga vairākas reizes, jo apbruņojies līdz zobiem Vatastānas karaspēks savas ofensīvas laikā nežēloja ne nemierniekus, ne slimnīcas, ne skolas, ne dzīvojamos rajonus. Daudzi no kremloīdiem nemaz negrib atcerēties lielo šmuci ar ķīmisko ieroču pielietošanu pret Sīrijas iedzīvotājiem.

Daži neticīgie vēl tagad redz murgus naktīs par „Putina krievu pasaules atnākšanu” pēc tam, kad pasaules tīmekli pārņēma video, kurā redzams kā Wagner krievu tautības, vai varbūt krievvalodīgie,algotņi ar veseri, sapiera lāpstiņu, nazi, benzīnu un sērkociņiem nežēlīgi līdz nāvei spīdzina kādu sīrieti, kurš brīdi vēlāk tika identificēts kā Mohammeds Taha Ismails Al-Abdula, tāpat kā visi iesaistītie varmākas. Es šiem Putina „malačiem” saku lielu paldies, ka parādījāt pārējai pasaulei to zvērību, kas piemīt „Putina krievu pasaules” nesējiem, sludinātājiem un atbalstītājiem.

Tagad, kad ir veiksmīgi atgūta Tarhuna – Lībijas pilsēta, kas bija Haftara spēku loģistikas centrs un krievu Wagner algotņu bāze Lībijā, ceru, ka Lībijas nacionālās vienotības valdībai izdosies savākt pietiekami daudz pierādījumu un faktu, lai vienreiz par visām reizēm pierādītu Wagner grupas un līdz ar to Putina režīma līdzdalību kara noziegumu pastrādāšanā.

Ir tikai vēl viens neatbildēts jautājums! Kad Vatastānas režīms vienreiz tiks sodīts par pastrādātajiem noziegumiem pret cilvēci? Protams, ka paši krievu algotņi agrāk vai vēlāk atrausies no karmas pēkšņi sajūtot strauju svina un šķembu līmeņa palielināšanos to ķermeņos, bet tie ir tikai sūda algotņi, bezsmadzeņu primāti ar ieročiem rokās, kurus kā bandiniekus pa šaha dēli bīda tie, kas sēž Kremlī, tie, kas ir atbildīgi par desmitiem tūkstošiem nāvju un simtiem tūkstošiem izpostītu dzīvju visā pasaulē.

„Putina krievu pasaule” nes tikai nāvi, vardarbību un ciešanas!

Autors: militāri politisko procesu apskatnieks

Aleksandrs Kovaļenko (Александр Коваленко)

Tulkoja un papildināja: VH

Avots: https://uc.od.ua/columns/1533/1227240

One comment

Atstāj komentāru: