Kā dzīvo NATO nīstošie vatņiki?

Šoreiz vēlos, jums parādīt un pastāstīt par vienu vietu Vatastānā, kur mīt ļoti agresīvi vatņiki. Tā ir vieta, kur iespējams var sastapt visu sugu vatņikus, Rietumu nīdējus, PSRS adeptus, staļinistus un Putlera pielūdzējus. Daži no šiem vates galvām kļuva jo īpaši agresīvi 2019. gada decembrī pēc tam, kad Minskā bija notikuši protesti pret Baltkrievijas ciešāku „integrēšanu” Vatastānas federācijā. Tad es viņus arī pamanīju. Šie vatņiki, iespējams, Putina pavāra troļļu fermu iemītnieki, sociālajos medijos mēģināja norādīt baltkrieviem kā uzvesties un dzīvot savā valstī.

Kaut kāda Marina Firsova internetā draudēja uz Minsku sūtīt savu dēlu, lai tas noliktu pie vietas „buļbaš-maidaniešus”(бульбомайданщиков). Kā viņa pati norāda, tad viņas kokvilnas lolojums esot speciālists šajā jomā, jo jau reiz viņš esot kārtojis rēķinus ar „Maidana miatasgabalaliem” Donbasā. Turklāt šī vatņica pamāca, ka Ukrainā notiekot „pilsoņu karš”, ka tik mēs kaut ko nesajaucam. Viņai komentāros piedziedāja vēl viens agresīvais vatņiks – Andrejs Baranovs, kurš pa tiešo metas NATO krāgā, „saliekot punktus uz i”. Saskaņā ar manis izveidoto vatņiku klasifikatoru abi putinisti būtu identificējami kā „vatņiki psihopāti”.

Visā šajā stāstā šoreiz mums būtu jāpievērš uzmanība ne tik daudz uz šo vatņiku riešanu, bet uz vietu un vidi, kurā šīs dzīvnieciskās personības mitinās. Savā ziņā nolādētajam Marksam bija taisnība, kad viņš teica, ka cilvēka apziņu nosaka vide, kurā tas dzīvo.

Tātad Baranovs dzīvo Novodvinskā, kas atrodas netālu no Arhangeļskas. Teikšu uzreiz, vēl depresīvāku un aizdirstāku uz vietu zemes būtu grūti atrast. Neko daudz nedarīju, tikai paurķējos pa Google kartēm un fotoattēliem uz dullo apskatot dažādas vietas šajā Dieva pamestajā Vatastānas pilsētā, uzņemot pāris ekrānšāviņus no tām vietām no kurienes atskan rejas uz Baltkrieviju, Ukrainu, Gruziju, NATO, ASV un Baltijas valstīm. Tas ir jāredz!

Mazliet vairāk par pārāk uzbudinātajiem vatņikiem no interneta

Sākumā es jūs gribu iepazīstināt ar dažiem mūsu šīsdienas vates galvām, kuri nebija mierā ar baltkrievu tautas protestiem pret ciešāku „draudzību” ar Vatastānu.

Piemēram, Marina lepojas ar to, ka viņas dēls ir šāvis ukraiņus Ukrainā, viņa piedraud, ka sūtīs viņu uz Baltkrieviju, lai „brālīgi” tiktu galā ar tiem, kas iebilst pret draudzību ar Vatastānu. Marina pat neslēpj, ka „pilsoņu karu” Ukrainā sarīkoja viņas dēlam līdzīgie IHTAMŅETI, un, protams, viņa ar to lepojas. Tā ir putinisma klasika ar lozungu – „mīliet mūs, savādāk mēs jūs visus nositīsim!”

Marinai sociālajos medijos piebalso vēl viens vatņiks – kaut kāds Andrejs Baranovs, kurš izsaka vēlmi pēc iespējas ātrāk izvicināt dūres ar „buļb@šiem, h@holiem un visu agresīvo NATO bloku, saliekot visus punktus uz i”. Acīmredzot Baranovs domā, ka pēc cīniņa ar NATO, viņa dzimtajā Novodvinskā vienas nakts laikā pacelsies skaisti stikloti debesskrāpji, parādīsies skaisti nobruģētas ielas, savukārt ar mēsliem aizdirstās nostiklotās sūda lodžijas pārvērtīsies par franču balkoniem, bet ar dzeltenu marli nosaitētā tējas sēnes trīslitrene – par franču šampanieti.

Ko tur vairs vairāk teikt, labāk uzmetam aci Novodvinskai – Vatastānas pilsētai no kurienes, atskan agresīvas vatņiku rejas Rietumu virzienā!

Agresīvo vatņiku ligzdošanas vieta

Pirms šo vatņiku rejām, man nebija ne mazākās nojausmas par Novodvinskas eksistenci, un tā arī par to neko nekad neuzzinātu, bet pateicoties vatei, es nolēmu paskatīties, kā ļaudīm iet ar pārticību un labklājību tajā Vatastānas pusē, no kurienes atskan draudi baltkrieviem, ukraiņiem, latviešiem, gruzīniem, kā arī NATO un it īpaši ASV.

Pirmais, ko es ieraudzīju, atverot Novodvinskas Google kartes, bija šī te senlaicīgā koka ēka, kas visticamāk tika uzcelta vēl dzimtbūšanas laikā. Pie ēkas pa labi, tā, kas atrodas pretī, var saskatīt kaut kādus 19. gadsimta koka instrumentus.

Labi, ejam dziļāk zonā! Uz dullo iemetu Google dzelteno cilvēciņu pilsētā. Redzu Vatastānas pasta nodaļu, visapkārt peļķes un pāris automašīnas, bez maz vai novietotas uz pasta nodaļas trepēm. Tipiska vatņiku uzvedība, iebrauktu iekšā, ja vien varētu!

15.jpg

Labi, ejam tālāk! Šādi izskatās Novodvinskas pagalmi. Koki tā interesanti apcirpti. Tas laikam, lai vatņiku nevadāmajām zeme-ASV klases raķetēm būtu vieglāk pacelties.

Redzam, ka šīs pilsētas pamatvērtība ir megapeļķes un peļķu sistēmas, kurās bez maz vai var karpas audzēt.

Lūk, vēl viena superpeļķe kādas daudzstāvenes pagalmā. Garā ēka pa kreisi, acīmredzot ir zivju audzētava. Spriežot pēc viļņiem peļķē, te pat varētu kādu kuģu remontrūpnīcu uzcelt.

Novodvinskas vatņiki var lepoties ne tikai ar lielajām peļķēm/dīķiem pagalmos, bet arī ar augsti attīstīto veselības aprūpi. Lūk, cik jauki labiekārtota pilsētas slimnīcas tuvākā apkaime.

Nu, tā tik ir iela! Te jau visas ēkas jau laikus sabombardētas pirms ilgi gaidītā konflikta ar NATO, bet pati iela vairāk atgādina notekgrāvi. NATO ieradīsies bombardēt Novodvinsku, bet Novodvinska jau nobombardēta, o… kā viņi izbrīnīsies.

Ejam citur… OK, Staļinlaika koka baraka ar plīti virtuvē un tualeti uz ielas vai krūmos. Ļoti apgarota gaisotne. Balansējot uz ķemertiņa malas vai tupot krūmos ar nolaistām bikšelēm, ir ļoti ērti risināt ģeopolitiskos jautājumus.

Koka baraku šeit ir daudz, ja paskatāmies mazliet pa kreisi, redzam vēl dažas, bet šai ir pat iestikloti balkoni, kas pilni ar visādiem mēsliem, piemēram, veļas mašīnu motoriem, veciem piepirstiem krēsliem, viens otrs virtuves skapītis, slēpju nūjas un viena slēpe, noplukušas spilvendrānas pilnas ar kaltētiem pličiem, netīras trīslitrenes un kaudze vecu padomju laiku žurnālu.

Nu, te dzīvo vatņiks ar zelta rokām. Sēta no durvīm, kāpēc nē, NATO iebrucēji nevarēs saprast, kuras ir īstās, pa kurām lauzties iekšā!

Par dievišķo garīgumu arī ir padomāts. Lūk, baznīca, visapkārt dubļainas ielas un bardaks ar nabadzības piegaršu.

Vēl kāds no daudzajiem pagalmiem. Jā, var uzreiz sajust pārticību un labklājību.

Kaut kāda rūpnīca ar Staļinlaika akmens pionieri.

Nu, jā, kur nu bez tā, kāda vietējā uzņēmuma darbinieku goda dēlis un plakātiņš ar saukli „75 gadi kopā”

Nu… tas ir pilsētas pats centrs. Žogs, noplukušas hruščenes un plakāts ar ģedu ar kuri ir obligāti jālepojas, jo vadība no augšas teica, „Uzvara Tēvijas karā ir pēdējais Putina sasniegums!”

Bez komentāriem!

Par monstru/vatņiku piedzimšanu epiloga vietā!

Bet nopietnu runājot, tas nemaz nav smieklīgi, bet gan ļoti skumji. Cilvēki, kas dzīvo līdzīgās depresīvās Vatastānas pilsētās, vairāk uztraucas par Ukrainas, Baltkrievijas un „agresīvā” NATO likteni. Bet varbūt viņiem skauž? Bet varbūt viņi nespēj pašu spēkiem izkļūt no šī apburtā loka? Nevis izskatās, bet ir redzams, ka viņiem nerūp apkārtējā vide un patiesā realitāte, viņi necenšas vai nespēj kaut ko vērst par labu. Toties viņi ir gatavi karot da par jebko, da pret jeb ko.

Domāju, ka nākotnē vēsturniekiem un antropologiem būs interesanti papētīt šo vatņiku būšanas fenomenu, proti, kā nosacīti miermīlīgā Krievija (1991-1999) pārvērtās par monstru, citiem vārdiem sakot, par agresīvo Vatastānu (2000-…), kura draud paverdzināt un iznīcināt visus tai visapkārt esošos. Pats skumjākais un dīvainākais visā šinī lietā ir tas, ka ne tikai Putlera režīms, bet arī Vatastānas mazo pilsētu iedzīvotāji, kuri skatoties Kiseļovus un Solovjovus ir pārvērtušies par monstriem, ik pa laikam nāk klajā ar līdzīgām agresīvām „iniciatīvām”.

Avoti:

https://maxim-nm.livejournal.com/553295.html

https://vatastan.com/2019/04/25/ka-atpazit-vatniku-psrs-un-vatastanas-adeptu-un-fanu-iedalijums/

https://vatastan.com/2019/04/16/vatastana-bez-izmainam-proletariats-turpina-mitinaties-pussabrukusas-barakas/

One comment

  1. Nu tas nav tik vienkārši. Ja būtu tik jauki, tad jau būtu labi. Viņi gaida izdevību nokļūt labākās, kārtīgākās vietās, noslepkavot saimniekus un tad dzīvot tur.

Atstāj komentāru: