Mosties: Wagner algotnis nāk Tevi dedzināt dzīvu!

Lībijas pilsēta Tarhuna ir kļuvusi par vienu no Putina algotņu pastrādāto kara noziegumu simboliem. Par to savā Facebook vietnē raksta juridisko zinātņu doktors Boriss Babins (Борис Бабин).

ANO misija Lībijā ir oficiāli apstiprinājusi starptautiski atzītās Lībijas valdības paustos faktus un informāciju par civiliedzīvotāju masu kapiem, kas tika atklāti neilgi pēc attiecīgās Lībijas teritorijas atbrīvošanas no Krievijas bruņotajām kaujinieku grupām, to skaitā Wagner algotņiem.

Izskatās, ka senjori, sievietes un bērni ir tikuši apglabāti dzīvi, turklāt viņi tikuši dzīvi dedzināti konteineros.

Es šeit nerunāju par starptautisko krimināllikumu un humāno tiesību svarīgumu, ne par nepieciešamību sodīt par šādu „kanibālismu”, bet silti iesaku pamosties. It sevišķi tiem, kuri šobrīd dzīvo „miera” apstākļos. Tiem, kuri slēpjas pašu izdomātās ilūzijās no pamatotiem brīdinājumiem par Krievijas agresijas pieaugšanu. Tiem, kuri to dēvē tikai par maznozīmīgām provokācijām, kas tikai traucē miera procesiem. Tiem, kuri grib aizbāzt mutes un iebiedēt visus, kas atgādina par agresora īstajiem nodomiem un mērķiem. Tiem, kuri piesedz tirgošanos ar okupētajām teritorijām un agresoru, pērkot un tirgojot to pašu naftu, lejot asinis.

Es jums ļoti iesaku beidzot pamosties un kaut uz brīdi iztēloties redzam savus tuviniekus tajā konteinerā brīdī, kad visapkārt ņirgājas okupanti. Tieši Putina Wagner rīkļurāvēji – vienkāršie krievu „zaldātiņi” dzīvus dedzināja un glabāja Lībijas iedzīvotājus.

Būšu pateicīgs kaut vai par vienu [sūda] argumentu, kāpēc lai krievi to darītu tikai Lībijā, kāpēc lai krievu plašajā dvēselē neatrastos vēl kāds īpašs konteiners vai lāpsta tieši tev, tavai māsai, mammai vai bērnam.

Tāpēc, lūdzu, neslēpsim un nenoklusēsim, bet tieši pretēji izplatīsim un runāsim par ANO paziņojumiem par Krievijas Federācijas paveiktajiem noziegumiem pret cilvēci Lībijā.

P.S. Vatastānas Hronika informē un turpinās to darīt ar vislielāko atbildību, jo Krievijas Federācijai ar Putinu priekšgalā ir jāstājas tiesas priekšā, jāsaņem sods un jānožēlo grēki par MH-17, par Gruziju, par Čečeniju, par Krimu, par Donbasu, par Sīriju, par Lībiju un par visu pārējo … nekas nav aizmirsts!

Avoti:

One comment

Atstāj komentāru: