Kreiso aktīvistu politiskā tuvredzība

Paskaidrošu sīkāk tādiem kā Selma. “Pilsonība visiem” skan labi tikai “uz papīra”. Praksē, Latvijas gadījumā, tā nozīmētu palikšanu Krievijas ietekmes sfērā ar visām no tā izrietošajām sekām: korupciju, vāju ekonomiku, sašķeltu sabiedrību, politisku nestabilitāti un jā, SELMA, leģitimizētu homofobiju un rasismu!

Ja deviņdesmitajos gados netiktu ieviests nepilsoņu statuss, padomju imigranti un to pēcteči noteikti parūpētos par to, ka Latvija mūsdienās atrastos tādā pašā situācijā kā MOLDOVA vai UKRAINA.

Šeit nebūtu ne ES, ne NATO. Šeit būtu vāja, sašķelta, no Maskavas atkarīga valstiņa, kurai liberālās Rietumu vērtības un dzīvesveids pat sapņos nerādītos.

Latvija būtu, Kremļa propagandistu vārdiem runājot, NEIZDEVUSIES VALSTS.

Nepilsoņa statusā patiešām nav nekā laba un atbalstāma, ja lūkojamies tikai no ideālismā balstītas teorijas skatupunkta.

Taču praksē tas ir “nepieciešams ļaunums”, viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc Latvija tagad ir Rietumu demokrātija, nevis Kremļa paspārnē esoša PARAŠA.

Es ceru, ka ar gadiem topošie jaunie politiķi nonāks pie atskārsmes, ka ne viss šajā pasaulē ir tikai “balts” un “melns”.

Image may contain: 1 person

2 comments

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s