Wagner lielgabala gaļa lielos daudzumos aizturēta Baltkrievijā

Buļbaš-baķkas mediji ziņo, ka Baltkrievijas tiesībsargājošās institūcijas netālu no Minskas ir aizturējušas 33 Putina rīkļurāvējus no bēdīgi slavenās Wagner grupas.

Cik šie zina stāstīt, tad Minskai esot zināms par 200 šādiem laipnajiem Vatastānas cilvēciņiem, kurus Putlers esot sūtījis uz Baltkrieviju, lai destabilizētu situāciju prezidenta priekšvēlēšanu laikā.

Drukno vīru grupa, kas bija ieradusies no Vatastānas, piesaistīja baltkrievu dienestu uzmanību ar neparasto uzvedību, viņi visi bija daudzmaz vienādi tērpušies, turklāt armijnieku stilā. Aizdomīgi bijis arī tas, ka šie sportisti esot klusi uzvedušies un nav metuši pa lampu, kā tas kārtīgam krievu tūristam piedienas. Tiek ziņots, ka grupa esot uzmanīgi un klusi pētījusi tuvāko apkārti ap sanatoriju, kurā tā bija apmetusies, bet tai nav izdevies palikt nepamanītai.

No aizturētajiem vismaz seši bija jau karojuši Donbasā, daži pat esot apbalvoti ar Donbabves kolorado krusta ordeni. Tikai atgādināsim, ka Buļbašstānas kolhoza priekšsēdētājs Lukašs jau bija brīdinājis par šādu notikumu attīstību.

„Visādi kari tagad sākās ar ielu protestiem, demonstrācijām un pēc tam ir maidans,” nokomentēja pašpasludinātais baltkrievu carēvičs situāciju Minskā, kur jau kopš jūlija vidus notiek protesta akcijas, jo CVK atsakās reģistrēt citus prezidenta kandidātus, izņemot pašu Lukašu.

Buļbašstānas „līderis” apsūdz Vatastānas militāristus maidanu organizēšanā visā pasaulē, iesaistot algotņus, tādejādi pelnot lielu naudu uz provokāciju rēķina dažādās valstīs.

P.S. Totalitāro žurku cīņa par varu turpinās, tad jau redzēsim, kurš kuru iznerros!

Avots:

В Беларуси задержаны россияне из ЧВК Вагнера, которых подозревают в дестабилизации обстановки в стране

https://pietiek.com/raksti/totalitaro_zurku_cina_par_varu_kurs_kuru_iznerros

https://www.delfi.lv/news/arzemes/baltkrievija-aiztureti-33-vagner-algotni-zino-valsts-mediji.d?id=52338955

Atstāj komentāru: