Pareizticīgo baznīca iet soli tālāk un izveido kamuflāžas tērpus un sveces

Kad likās, ka Vatastānas Pareizticīgā Baznīca ir sasniegusi savu augstāko punktu ar visa iesvētīšanu pēc kārtas, Dievs izdomāja, ka tomēr nē – kamuflāžas baznīcas tērpiem būs būt!

Tieši tā. Tagad armijai līdzi soļos bārdaini priesteri garā halātā, kas krāsots raibi zaļš. Bez tērpiem būs pieejamas arī haki toņos veidotas sveces. Nu tas tā, lai neredz, kur ir gaismas avots…

Kaujas krāsās krāsotais pareizticīgo kristiešu piederumu sortiments tika izrādīts Krievijas bruņoto spēku katedrālē. Jūs dzirdējāt pareizi – Vatastānā ir izveidota gigantiska katedrāle par godu armijai un karam. Jo pēc vatņiku domām Dievs to noteikti gribētu… Ja ar to nepietika, tad uz šīs katedrāles sienām ir atainots Putins, Lavrovs, Šoigu un vēl pāris militārpersonas.

Russian President Vladimir Putin and former Premier of the Soviet Union Joseph Stalin are honored on mosaics originally meant to feature on the church’s walls. Creative Commons photo.

Vatastānas Hronika jau agrāk ir rakstījusi par Krievijas baznīcas dīvainībām. Ja ir vēlme un laiks, tad to var apskatīt šeit!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s