Site icon Vatastānas hronika

Kremļa propagandas upuris: arī COVID-19

Sākšu ar to, ka neesmu Savicka hokeja komandas „Dinamo Rīga” atbalstītājs, jo, manuprāt, tas nav nekāds hokejs, bet gan Kremļa hibrīdokupācijas taktisks ilgtermiņa gājiens ar mērķi izskalot mazāk izglītoto latviešu smadzenes par zaudēto laimīgo padomju bērnību, jaunību, RAF, VEF – vārdu sakot, par zaudēto lielvaru PSRS. Neskatoties uz to, tas būtu mazākais ļaunums, bet ņemot vērā KHL nespēju pretoties COVID-19 ekspansijai hokejistu vidū, „Dinamo Rīga” ir kļuvusi par tādu kā Kremļa bioloģisko ieroci. Redziet puse komandas ir saslimusi ar šo lipīgo vīrusu, … vai pat apzināti inficēta?

Pats smieklīgākais ir tas, ka pēc tam, kad Putins nāca klajā ar vēsti par COVID-19 vakcīnas reģistrēšanu un lielisko veiksmi cīņā pret vīrusu Krievijā, tā praktiski visi no Krievijas Latvijā iebraukušie tiek reģistrēti ar „COVID-19 POZITĪVS” zīmogu uz pieres. Ir radies iespaids, ka tikpat kā visi Krievijā ir slimi ar šo slimību. To pierāda gandrīz visas KHL hokeja komandas, kuras ierodas Latvijā, jo vismaz daži no to spēlētājiem vienmēr ir COVID-19 pozitīvi.

Rodas nākamais jautājums – varbūt ar to vakcīnu kaut kas nav īsti kārtībā? Varbūt tādas vispār nav, un visi, kas piesākas uz injekciju, saņem tikai nošpu? Labi, lai tā būtu – Krievija ir pirmā „lielvara”, kas spējusi radīt COVID-19 vakcīnu, bet pateicoties kam? Nespēju noticēt visām tām Kremļa muļķībām par attīstīto medicīnas un veselības aprūpu Krievijā, it sevišķi pēc mediju publicētajām Omskas slimnīcas fotogrāfijām, kura it kā ir izglābusi saindētā Navaļnija dzīvību, kaut „nespēja” noteikt, kas nabaga Putina opozicionāram bija noticis.

Šeit mēs varam izvirzīt vairākas hipotēzes. Pirmā – Krievija pirmā izveido COVID-19 vakcīnu, jo COVID-19 ir pašas Krievijas radīts bioloģiskais ierocis, kurš eksperimentu un neuzmanības dēļ ir izgājis ārpus kontroles. Krievijai tīri praktiski ir bijis vairāk laika vakcīnas izstrādei. Turklāt saskaņā ar vairākiem avotiem, COVID-19 pandēmija ir sākusies nevis Ķīnā, bet gan Krievijā, jo jau krietnu laiku pirms nelaimīgās sikspārņu zupas pagatavošanas Uhaņā, Krievijas Sibīrijā bija konstatēti vairāki „pneimonijas” uzliesmojumi. Arī Baltkrievijā pirms COVID-19 visi slimoja ar plaušu karsoni, bet pēc Lukašenko pašpasludināšanas par Baltkrievijas mūžīgo prezidentu, Baltkrievija oficiāli atzina COVID-19 eksistenci, jo ar to var oficiāli liegt cilvēkiem pulcēties, lai protestētu.

Otrā – Krievija pirmā izveido COVID-19 vakcīnu, jo tai ir neierobežots cilvēku resurss, kuru pakļaut dažādiem medicīniskiem eksperimentiem, tiem nemaz nezinot. Cik dzirdēts, ASV saskaras ar zināmām problēmām COVID-19 vakcīnu testēšanā, jo laboratorijās ir beigušies visi primāti, ar laboratorijas pelītēm un žurkām īsti nepietiekot. Savukārt Krievijas bruņotajiem spēkiem norīkot vienu vai otru obligātā militārā dienesta vienību, kaut vai veselu armiju, uz vakcinēšanos, karavīriem iestāstot, ka tie saņems obligāto vakcīnu pret ērču encefalītu vai difteriju, turklāt par brīvu, nav nekādu problēmu. Šo pašu triku, piemēram, Krievijas Ārkārtas situāciju ministrija var pat mierīgi izspēlēt ar veseliem ciematiem Sibīrijā, un neviens par to pat neuzzinās, bet, ja kāds noliks karoti, tad miršanas apliecībā tiks ierakstīts, ka no plaušu karsoņa, vai gripas.

Trešā – Krievijai nav nekāds COVID-19 vakcīnas, bet, ja ir, tad tā nav droša, tā nav efektīva, tā ir bezjēdzīga. Nav noslēpums, ka pašā Krievijā cilvēki, it sevišķi medicīnas darbinieki atsakās vakcinēties ar šo „brīnumlīdzekli”, pat Pareizticīgās baznīcas patriarhi un popi atsakās no šīs pašmāju šprices, paļaujoties uz svētīto ūdeni un dieva gribu, pat neskatoties uz to, ka viens pēc otra inficējas ar COVID-19.

Secinājums ir viens Krievijai joprojām nevar ticēt uz vārda, tas nav iespējams arī šoreiz, jo izskatās, ka visi dati attiecībā uz COVID-19 upuru skaitu Krievijā ir sagrozīti tā kā attiecīgajā brīdī ir izdevīgi Kremļa saimniekam. Arvien biežāk medijos parādās informācija par COVID-19 upuru masu apbedījumiem Sibīrijā, piemēram, Baškīrijā. šāda veida informāciju Kremļa represīvās institūcijas ar visiem spēkiem cenšas bloķēt, lai slēptu pandēmijas patiesos apmērus un cēloņus. Vairāki Ufas mediji, piemēram, informācijas aģentūra BAŠINFORM, ziņu portāli PRO UFUMKCETUFA1 un GOROBZOR ir saņēmuši aizrādījumus un rekomendācijas no ROSKOMNADZOR nerakstīt par šo tēmu. Tikai atgādināšu, ka PSRS laikos Baškīrijā bija vairākas ķīmisko un bioloģisko ieroču vienības, to skaitā laboratorijas, ražotnes un noliktavas. Šaubos vai Putina režīms būtu pārtraucis šo vienību darbību.

Daudzi jau ir aizmirsuši, ka laikā, kad COVID-19 pandēmija tikai sāka uzņemt apgriezienus, Kremlis klusēja nogaidot, bet tā propagandas rupori meloja, cenšoties pārliecināt sabiedrību, ka tādas COVID-19 pandēmijas nemaz nav, ka tas ir Rietumu izgudrojums ar mērķi palielināt kontroli un nočipot ikvienu sabiedrības locekli. Savos murgos bēdīgi slavenais un no Latvijas padzītais Sputnik pat rakstīja, ka COVID-19 neuzbrūkot latviešiem, jo to ir radījis kāds latviešu zinātnieks. Tikai vēlāk, kad ar šo vīrusu jau bija inficējušies cilvēki visā pasaulē, Kremlis sāka oficiāli ziņot par saslimšanas gadījumiem Krievijā, diži neizceļoties no pārējām valstīm statistikas ziņā.

Avoti:

https://www.delfi.lv/sports/news/rigas_dinamo/news/rigas-dinamo-komanda-ar-covid-19-saslimuso-skaits-sasniedzis-10.d?id=52491671

https://uteka.ru/product/no-shpa-27205/

https://ngs55.ru/news/more/69438820/

https://www.idelreal.org/a/30548494.html

https://www.idelreal.org/a/30548494.html

Exit mobile version