COVID-19 dzen Krievijas Pareizticīgo baznīcu izmisumā: Sputnik-V nedarbojas

Kļūst arvien redzamāks, ka Putina režīms cieš pilnīgu fiasko cīņā ar COVID-19 pandēmiju, to pierāda ne tikai skaudrā upuru un saslimušo statistika, internetā klejojošie video ar līķu kaudzēm Krievijas lielpilsētu slimnīcu un morgu koridoros, bet arī Putina režīma garīgie līderi, kuri dīvainā kārtā kategoriski iestājas pret jaunāko krievu medicīnas sasniegumu, proti, pret to pašu Kremļa mediju banāli un mazliet pastulbi izreklamēto COVID-19 vakcīnu – SPUTNIK-V, kas krievu baķušku prāt ir pilnīgs feiks, ne velti tā nosaukums sakrīt ar bēdīgi slaveno Kremļa propagandas milzi uz māla kājām – Sputniknews, jeb vienkārši Sputnik.

Interesanti ir tas, ka Krievijas Pareizticīgā baznīca ir pati uzsākusi aktīvu cīņu, ja to tā var nosaukt, pret COVID-19, izmantojot tai pieejamās metodes, uzreiz jāsaka, ka tās visas ir aizgūtas no zinātniskās fantastikas. Pati baznīca norāda, ka ir pienācis laiks rīkoties, jo COVID-19 upuru skaits Krievijā turpina strauji augt un skaudrā realitāte pierāda, ka Putina izslavētā Sputnik-V vakcīna ir pilnīgs s@ds.

Šai sakarā Krievijas Pareizticīgā baznīca norāda uz Kremļa Valsts domes deputātu Valēriju Gartungu, kurš esot ņēmis aktīvu dalību vakcīnas izstrādē, pat esot vakcinējies, bet tik un tā saslima ar COVID-19. Un šādu gadījumu esot daudz!

Mēs varam smieties vai raudāt, bet paši līdz šim Kremlim uzticamākie Pareizticīgās baznīcas darboņi ar vien biežāk publiski pauž viedokli, ka ir pienācis laiks beigt ticēt Kremlim, bet beidzot vairāk pievērsties ticībai dievam. Dievs visu izdarīs, bet tikmēr krievu mācītāji un priesteri droši ar pārliecību brauc iekšā otrā grāvī, pārkāpjot veselu rindu COVID-19 pandēmijas ierobežošanas pasākumu, liekas, ka viņi tīšu prāt vēlas, lai šo slimību saķertu arvien lielāka daļa Krievijas tautas. Piemēram, Vladimiras apgabala mācītāji izdomāja, ka ir pienācis laiks sarīkot, jau izsenis labi pārbaudīto pandēmiju apkarošanas pasākumu, proti, krustu gājienu ar krustiem, ikonām, svēto ūdeni, svēto cilvēku mirstīgajām atliekām un vēl kaudzi citu māņu atribūtu no viena ciemata uz otru, trešu, ceturto un tā tālāk, piesaistot gājienam lielas cilvēku masas acīmredzot lai būtu droši, ka COVID-19 nepalaiž garām ne vienu.

Tiek ziņots, ka Krievu pareizticīgās baznīcas mācītāji rīkojot šāda veida pasākumus jau kopš šā gada rudens sākuma. Tāpēc nav, ko brīnīties par līķu kaudzēm Krievijas morgos. Galvenais, ka ticīgie turpina ticēt māņiem, kas cits viņiem atliek, jo neviens nespēj dot atbildes uz viņu jautājumiem. Tāpēc baznīca izmanto izdevību, lai paskalotu smadzenes tautai vēl mazliet, turklāt vēl iekasējot ziedojumus.

Vazāšanās pandēmijas laikā pa sādžām ar svēto līķu daļām un svētīto ūdeni nav vienīgais dieva dotais ierocis, ko izmanto krievu baķuškas cīņā pret COVID-19. Vēl COVID-19 pandēmijas sākumā šā gada pavasarī šie ar visiem krustiem un pīšļiem lidinājās ar paraplāniem virs apdzīvotām vietām Krievijā, bet tas rezultātu nedeva, dievs viņu zina kāpēc?

Sanāk, ka nedarbojas ne tikai Sputnik-V, bet arī pareizticīgo dieva dotie instrumenti, varbūt labāk būtu dēles pamēģinājuši, vai asintiņas nolaiduši? Sprukās ir ne tikai Putins un kompānija, bet arī Krievijas Pareizticīgās baznīcas vadība, ne velti tie mētājas no viena grāvja otrā. Liekas, ka Putina režīma elite beidzot ir pārēdusies ikrus un ir zaudējusi jebkādu saikni ar realitāti, ja reiz kādu laiciņu atpakaļ tā aktīvi piedalījās propagandas teātri ar Sputnik-V injicēšanu savās taukainajās miesās, neskatoties uz to, ka tā netika ne pienācīgi notestēta, starptautiski pārbaudīta un atzīta. Man ir radies iespaids, ka viņi ir ķērušies pie pēdējā cerību salmiņa, lai tā riskētu ar savu un sabiedrības veselību, bet dieva vārda nesējiem Krievijā izskatās, ka vispār jumts ir aizbraucis prom, ja reiz tiek rīkoti masu krusta gājieni epidēmijas laikā, kādi tur divi metri, par sejas maskām nemaz nerunājot.

Šādi musinot un maldinot tautu, Kirils turpina iekasē pasakainas naudas summas no cilvēkiem, kas vēl cer uz dieva brīnumu. Internetā klejo bildes un video kur redzams, kā cilvēki netiek ielaisti pareizticīgo baznīcās, kamēr tie nav nopirkuši sejas maskas attiecīgajās baznīcās, pat neskatieties uz to, ka tie ir ieradušies uz dievkalpojumiem jau ar savējām uz sejām. Acīmredzot tās ir īpašas dieva dotas maskas, pat vēl īpašākas par viduslaikos baznīcu tirgotajām indulģencēm, ja mēs skatāmies no marketinga stratēģijas puses!

No malas izskatās pēc masu psihozes un baznīcas biznesa, bet ne garīguma un dievbijīguma. Nožēlojamākais ir tas, ka nabagi cilvēki notic Pareizticīgās baznīcas māņiem, aizmirstot par ticību dievam veselā saprāta robežās. Diemžēl tūkstošiem cilvēku Krievijā ir ļāvušies Kirila un Putina hipnozei un izskatās, ka ir jau par vēlu mosties, jo, ja COVID-19 tiks saķerts, tie drīzāk aizies pa skuju taku, jo Krievijā ne tikai trūkst morgu, bet arī slimnīcu un mediķu to skaitā, turklāt COVID-19 strauji izplatās arī mediķu vidū, ko varam paši novērot arī te pat Latvijā.

Man tiešām žēl to nabaga dakteru, māsiņu un patologu, kuriem tagad jāraujas melnās miesās, riskējot ar savu veselību un dzīvībām, lai palīdzētu izdzīvot tiem, kuri apzināti aiz zināmas stulbības un paļaušanos uz Kirila un Putina propagandu ir pakļāvuši sevi riskam pamest šo pasauli ar COVID-19 diagnozi.

Tāpēc šodien, lūdzu, cienīsim un atbalstīsim medicīnas darbiniekus kā vēl nekad iepriekš, arī Krievijā strādājošos, neaizmirstot, ka ticībai dievam jānāk no mūsu sirdīm, tāpēc pandēmijas laikā nevajag skraidīt apkārt ar svēto pīšļiem un krustiem pa citiem ciemiem, aplipinot arvien vairāk un vairāk cilvēku ar COVID-19.

P.S. Sargājam viens otru, nēsājam maskas, lietojam spirtu, kā nu kuram tīk un mazāk ieklausāmies COVID-19 noliedzējos. Kuros? Jūs paši labāk zināsiet kuros! Nav vēlme viņus šoreiz uzskaitīt!

One comment

  1. Mana mīļā latvju tauta, saglabāsim cerību savās sirsniņās. Saglabāsim staltu stāju. Nebīsimies kovid-19 (covid-19) sērgas, pārvarēsim šo smagnējo laiku ar drosmi un godu. Nebūsim pārgalvīgi, būsim apzinīgi! Ievērosim visu valdības uzliktos ierobežojumus ārkārtas stāvokļa laikā. Dzīvosim saticīgi. Atbalstīsim trūcīgās un maznodrošinātās personas, kurām krīzes laikā klājas smagi. Nekašķēsimies, dzīvosim draudzīgi. Būsim iecietīgi un saprotoši cits pret citu. Lūgsim Latvju Dievus, lai Latvju Dievi pasargā visus Latvijas iedzīvotājus no kovid-19 sērgas. Iedegsim savā viensētā ugunskuru par godu Latvju Dieviem. Ziedosim sauju graudu ugunskurā par godu Latvju Dieviem. Kvēpināsim kadiķu zariņus un vērmeļu buntes, lai atgaiņātu visādus mošķus un nelaimes. Ticēsim Latvju Dieviem un savu senču varenībai. Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Lai Latvju Dievi ir ar mums! Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos!
    Svētīgi, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
    ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
    #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #MežaMāte #VeļuMāte #LatvjuDievuSvētība #saticība #mīlestība #miers #sentēvi #svētbirzs #pagāni #Skolnieciņš

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s