Maskavas ietekme Moldovā tiek nodrošināta Latvijas pilsoņu rokām

Tikko kā notikušajās Moldovas prezidenta vēlēšanās uzvarēja pro-eiropeiskā kandidāte Maija Sandu. Viņas tiešais konkurents, Kremļa ieliktenis Igors Dodons, cieta sakāvi.
Interesanti, ka vēlēšanu norisē bija pārstāvēta arī Latvija, tā kā tajās kā “neatkarīgais” novērotājs no Eiropas piedalījās mūsu pašu Ruslans Pankratovs.

Moldovā viņš tika maldīgi prezentēts kā politologs, kaut tā ne tuvu nav tiesa. Reālajā dzīvē Pankratovs drīzāk ir kaut kas starp ezotēriķi un propagandistu, kura augstākais sasniegums ir sarakstīta grāmata par akmeņu dziednieciskajām spējam. Ar politoloģiju viņam, protams, nav nekāda sakara!

Izskatās, ka Pankratova kunga uzdevums Moldovā bija vienkāršs – novērot vēlēšanas un sniegt to vērtējumu masu medijiem no Kremļa perspektīvas. Tātad, slavinot Dodonu, un lamājot Sandu un Rietumus. Tas ticis paveikts godam, Moldovas un Krievijas auditorijas biedējot ar šausmu stāstiem par eirointegrāciju, Sorosu, kurš nopircis vēlēšanas, kā arī Kišiņevai draudošo “Eiromaidanu”. Par to vēsta arī vairāki desmiti ierakstu Pankratova “Facebook” kontā, kā arī intervijas telekanālam REN TV, kā arī propagandas portāliem SPUTNIK, NEWS BALT, INFO 24 RU, DOKOLE.EU. Tāpat mūsu “novērotājs” uzfilmējis arī vairākus YOUTUBE rullīšus un dalījies ar Dodonu atbalstošo YOUTUBE kanālu “SEKRET”.

Spriežot pēc augstās aktivitātes, izskatās, ka Pankratovs par šo darbiņu saņēmis tīri labu samaksu, tā kā pat Latvijas vēlēšanu laikā reti, kurš Kremļa aģents izrāda tik lielu azartu.

Pankratova aktivitātes, protams, nav nekas jauns. Taču ir interesanti vērot, kā nepieciešamības gadījumā Krievijas dienestiem nākas rekrūtēt mūsu pašu aktīvistus, lai projecētu ietekmi citās postpadomju valstīs.

Tāpat, ļoti interesanti būtu pavērot vai pēc atgriešanās Latvijā Pankratovs ievēros 2 nedēļu obligāto pašizolāciju…

Atstāj komentāru: