Site icon Vatastānas hronika

Kovidiotu uzņēmumos uzliesmo vīruss

Ar vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā BRĪVAIS VILNIS un pansionātā LIEPA.
Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.

Abi uzņēmumi pieder visai odiozām personībām Latvijas politiskajā vidē. BRĪVĀ VIĻŅA valdes priekšsēdētājs ir no Krievijas propagandas kanālu zilajiem ekrāniem labi zināmais vatņiks ARNOLDS BABRIS. Cilvēks, kurš periodiski uzstājas Maskavas medijos, lai nomelnotu Latviju – valsti, kuras labā viņš pats reiz strādāja būdams SAB darbinieks.

Pansionāta LIEPA valdes priekšsēdētāja ir MARIKA ŽURAVĻOVA – plašāk pazīstama kā nelīdzsvarotā uzņēmēja un radikālā krievu šovinista JURIJA ŽURAVĻOVA sieva. Vēl nesen Žuravļovas kundze kopā ar mums labi zināmo spaisa pīpētāju-antifašistu JĀNI KUZINU kandidēja vēlēšanās no partijas JAUNĀ SASKAŅA.

Papildus tam, ka abi personāži ir vislabāk raksturojami kā tīrasiņu VATŅIKI, mani māc aizdomas, ka viņi pieder arī pie t.s. kovidiotu (COVID noliedzēju) sektas. Tešī šī iemesla pēc abos uzņēmumos arī notikusi masveida inficiēšanās ar vīrusu.

Piemēram, ARNOLDS BABRIS intervijā žurnālistiem pats tiešā tekstā ir atzinis, ka testa rezultātiem nemaz netic. Papildus tam BABRIS periodiski tiem manīts arī COVID noliedzēju “tusiņos”. Piemēram, ALDA GOBZEMA atbalsta akcijā un kopā ar ZAĻĀ VALENTĪNA cīņu biedru ROBERTU RAIMO (abi no TAUTAS VARAS FRONTES).

Par ŽURAVĻOVAS nostāju pandēmijas sakarā informācijas ir mazāk, taču ņemot vērā viņas un vīra nostāju citos jautājumos (pagūglējiet – viens traks famīlijs), varu derēt, ka arī viņa ir viena no kovidiotisma lieciniecēm.

Rezultātā uzskatu, ka atbildībai par pašreizējo inficēto bumu (vairāk nekā 800 saslimušie dienā) jāgulstas uz divu vatņiku kovidnoliedzēju BABRA UN ŽURAVĻOVAS pleciem.

Un pasakiet man vēl, ka viņi nestrādā mūsu ienaidnieku labā…

Exit mobile version