PSRS izzuda no pasaules kartes tieši pirms 29 gadiem, bet vatņiki palika

Tieši 29 gadus iepriekš „pēkšņi” pazuda PSRS, tas notika 1991. gada 8. decembrī, kad to laiku Ukrainas, Baltkrievijas un Krievijas līderi parakstīja Belovežas līgumu, pēc kura jau tā paša gada decembra beigās PSRS Augstākā padome pieņēma deklarāciju par PSRS pastāvēšanas beigām, sašķeļot savienību un vienkāršojot vēl uz to brīdi pastāvošo valsts institūtu darbību. Atkal uz ģeopolitiskās kartes parādījās virkne neatkarīgu valstu, dažas no tām vēl šobaltdien nav starptautiski atzītas, piemēram, Piedņestra.

Pēc PSRS sabrukuma, beidzot varēja pilnvērtīgi attīstīties privātā uzņēmējdarbība, bet medijos pazuda cenzūra, faktiski vienas nakts laikā beidza pastāvēt tā „nolādētā” un „visuvarenā” kompartija, kura bija darījusi tik daudz ļauna, ka pat vēl tagad mēs nespējam vēl īsti, līdz galam sagremot un pārdzīvot visu, kas tika sadarīts pēc Otrā pasaules kara.

Interesantākais un „pārsteidzošākais” ir tas, ka pēc daudzmiljonu kompartijas „atlaišanas” notika pilnīgi nekas – saule nenokrita uz zemes, ziemāji turpināja augt, bet zemes gravitācija mums joprojām neļāva lidināties pa gaisu, viss turpināja savu gaitu, tikai šoreiz bez sarkanā monstra.

Diemžēl pārejas un pārmaiņu laiks vēl nav pagājis un kamēr pa zemi vēl staigās tādi PSRS adepti, kā Pimenovs, Ždanoka, Rubiks, un tādi vatņiki kā Rosļikovs, Babris, Rublovskis, Ščerbatihs, eksprezidents Bērziņš, kā arī anti-5G grupas locekļi – Pļaviņš, Gobzems, Ciekurs, Jeremejevs un daudzi citi meža dīvainīši, meklējot gardāko plombīru pasaulē, mēs vēl ilgi strēbsim PSRS savārītās ziepes un sūdus. Piemēri tālu nav jāmeklē, kaut vai pēdējais karš Kalnu Karabahā, tāpat kā karš Austrumukrainā, kuri nebeigsies, kamēr pie varas Krievijā būs veco labo laiku piekritēji un popularizētāji, proti, Putin režīms un tam līdzīgi veidojumi.

Avoti:

https://mirovich.media/631471.html

One comment

 1. Kopš 2020.gada 13.marta mūsu dzīvēs parādījās ierobežojumi kovid-19 (covid-19) jeb SARS-CoV-2 sērgas dēļ. Daudziem no mums šie ieviestie ierobežojumi var šķist nejēdzīgi, apgrūtinoši, tomēr valdība ieviesa šos ierobežojumus sabiedrības drošības dēļ. Tāpēc ievērosim visus valdības noteiktos ierobežojumus. Ieklausīsimies mediķu rekomendācijās. Veidosim drošu sabiedrību kopā! Pasargāsim gan sevi, gan apkārtējos no inficēšanās ar kovid-19 sērgu. Kroņvīruss (koronavīruss) mēdz būt viltīgs, neļausim šai sērgai mūs apmuļķot ar viltus drošību un mieru! Visās sabiedriskajās vietās valkāsim sejas un deguna aizsegus. Mazgāsim rokas ar ziepēm, lietosim dezinfekcijas līdzekļus. Ieturēsim 2 metru distanci cits no cita. Būsim saprotoši un piesardzīgi! Lai nezaudētu pamatu zem kājām, atcerēsimies sentēvu gudrības, kas ļāvušas mūsu tautai izdzīvot jebkurā krīzē. Atcerēsimies savas pagāniskās saknes. Lūgsim Latvju Dievus! Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons padzen kovid-19 sērgu! Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte sniedz mums labu veselību un labsajūtu! Lūgsim Laimu, lai Laima sniedz mums finansiālu drošību! Lūgsim Veļu Māti, lai Veļu Māte apžēlojas par kovid-19 sirgstošajiem! Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem!!!
  Paldies Latvju Dieviem! Visa slava Latvju Dieviem!
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Skolnieciņš – Latvju Dievu dēls
  #Skolnieciņš #LatvjuDievuSvētība #veselība #saticība #miers #sentēvi #pagāni #LatvjuDievi #svētakmens #svētupe #svētezers #svētavots #svētmežs #svētbirzs #Laima #Pērkons #Māra

Atstāj komentāru: