Krievu izcelsmes vatņiki piedalījās ASV Kapitolija šturmēšanā

Šobrīd sociālajos medijos sāk parādīties arvien vairāk informācijas, to skaitā video, par to kā notika nesenais trampistu un vatņiku noorganizētais Kapitolija šturms Vašingtonā. Pats aizdomīgākais ir tas, ka atsevišķos video ir dzirdama krievu valoda. Tie bija Kadirova čečeni, vai varbūt Putina kazahi razboiņiki, bet varbūt kāds no Putina baikeriem?

Kapitolija šturma laikā kāds fonā bauroja, „Давай быстрее!”, „Смелее, смелее!” un  „Вперед!” (Ātrāk! Drosmīgāk! un Uz priekšu!).

Kāds tur brīnums! Ja tā labi paskatāmies, tad ēkas ieņemšana notika ļoti prasmīgi un veikli, vēl pat tagad jeņķu specdienesti un tiesībsargājošās institūcijas kopā ar visiem demokrātiskajiem amerikāņu medijiem ir šokā. To vien tik redzam kā tie ziņo, „Kā tas varēja notikt, kā tas varēja notikt, ak šausmas, šausmas!”. Tā vietā būtu labāk papētījuši vienu otru video un paklausījušies, kas notiek fonā, nevis pa virsu muldējuši savu muldāmo.

Pieļauju, ka šajās pret ASV vērstajās darbībās Putins bija iesaistījis kādu no organizācijas ANTIFA kaujas vienībām. Nav noslēpums, ka ANTIFA saņem finansējumu no Krievijas un to pilnībā kontrolē Putina specdienesti.

Šoreiz kāds no kaujiniekiem vienkārši aizrāvās un sāka klaigāt mātes mēlē, kā nekā tas bija diezgan emocionāls brīdis viņa dzīvē, jo bieži negadās ieņemt ASV Kapitoliju šturmā.

Netrūkst arī informācijas par to, ka Krievijas specdienesti rūpīgi strādā ar (apstrādā) ASV dzīvojošo krievu kopienu, rīkojot kultūras pasākumus, piemēram, 9. maija vai Krievijas dienas svinības, tāpat neizpaliek militāra rakstura vasaras nometnes bērniem un pusaudžiem, kuru laikā tiek cītīgi skalotas dalībnieku smadzenes. Tiek novērots, ka ASV pēdējo dažu gadu laikā strauji ir audzis prokremliski noskaņotu krievu cīņas un sporta klubu skaits. Ir izveidotas arī visādas interesantas biedrības un asociācijas, piemēram, „Desantnieku un specnaza biedrība”, vai „Ziemeļamerikas Desantūra”.

Vēl tikai atgādināšu, ka Krievijas specdienesti jau kopš „seniem” laikiem veiksmīgi izmanto šāda veida sporta klubus tepat Eiropas Savienībā, diemžēl arī Latvijā.

Līdz ar to nav šaubu, ka lielāko daļu no aunu bara, kurš ieņēma Kapitoliju, kāds cītīgi vadīja un koordinēja tā darbības. Vai tā nevarētu būt Kremļa spalvainā roka? Tas, protams, ir retorisks jautājums!

Lūk, arī viens no manis pieminētajiem video, lūdzu ieklausieties! Ko jūs sadzirdējāt?  

Video: (ap 3. līdz 4. Sekundi sasprindziniet ausis)

One comment

  1. Četri cilvēki aizgāja bojā, daudzi desmiti ievainoti…valsts prezidenta konti Twitter-ā, FB un Youtub-ā bloķēti, ļoti daudzas amatpersonas iesniedza atlūgumus un valdībā iet nopietnas runas par 25.panta pielietojumu attiecībā uz Trampu (viceprezidentam ir tiesības atstādināt prezidentu ja tas kļūst garīgi nestabils)….tas nav normāli. Es gribu tikai pievērst uzmanību tam, ka šis uzbrukums nebija spontāns un par to liecina vairākas lietas – cilvēki bija bruņoti, labi sagatavojušies, dažiem pat bija uniformas ar uzrakstiem “civil war”, dažiem T-rekliņi ar uzrakstiem “Camp Auschwitz”…vēl dīvaināks likās tas, ka kāds nesaprata ka ir Georgia štats un valsts…un plivināja Grūzijas karogu, un visbeidzot videokadri, kur daži iebrucēji sauc skaidrā krievu valodā:”Смелее, смелее..”…tas viss atgādināja kremļa neveiksmīgos apvērsuma mēģinājumus Melnkalnē un Katalonijā…kremļa troļļi jau sāk izplatīt infu ka tie nebija Trampa fani, bet gan pārģērbti BlackLivesMatter biedri…un viņiem taisnība – BML un “BlackFist” ir čekistu sponsorētas organizācijas, kuras jau krietnu laiku pirms vēlēšanām pildīja savu uzdevumu, motto:”Ja vēlēsiet par Demokrātiem, saņemsiet veikalu demolēšanu un nemierus..”, konfrontējošo pušu sponsorēšana un tad sarīdīšana…kāda starpība kurā pusē esi tagad… Vecu vecā gudrība – skaldi un valdi….labi ka ASV ir monumentāla valsts un kārtējo reizi nav izdevies to salauzt…tur viss būs ok. Vienīgā lieta vai kremļa iejaukšanos gribēs atzīt jaunā Baidena administrācija, jeb atkārtosies tas pats , kas bija Obamas un Trampa laikā, kad zem tepiķa tika paslaucītas daudzas lietas – Bostonas maratona spridzināšana, atdošana krieviem ASV pozīcijas Sīrijā, maksāšana AlKaidai par ASV karavīru iznīcināšana ko veica kremlis, hakeru uzbrukumi un vēl…un vēl…un vēl….

Atstāj komentāru: