Kad vācu aitu suns parāda zobus Kremļa saimniekam: Крим – це Україна

Gluži kā nepaklausīgs un nikns vācu aitu suns, bijušais Vācijas kanclers Gerhards Šrēders, kurš no Putina par labu kalpošanu līdz šim ik gadu ir saņēmis miljonus, beidzot liekas ir iekodis saimnieka rokā, publiski paziņojot, ka Krima tomēr ir Ukrainas teritorija.

Vēl jo vairāk, divkosīgais vācieties norādīja, ka Kremļa paveiktā Krimas aneksija ir uzskatāma par rupju starptautisko tiesību pārkāpumu. Acīmredzot vācietis sajutis gruzduma smaku un negribēdams piedzīvot hitleriešu likteni, dažas dienas pēc Eiropas Cilvēktiesību tiesas tik ļoti gaidītā sprieduma, saskaņā, ar kuru Krievija pārkāpj un uzspļauj cilvēktiesībām okupētajā Krimā, ir mainījis savas domas. No otras puses pastāv ļoti maza iespēja, ka Šrēderam ir uzticēta Kremļa āksta loma, liekot tam sākt kuluāros runas par to, ka Kremlis patiesībā varētu arī pamest Krimu.

Gerhards Šrēders bija izcils Kremļa saimnieka vasalis ar spēcīgu prokremlisku orientāciju un ietekmi uz vecās Eiropas enerģētikas jomu. Kā teikt, augstākā kaluma Eiropas politiķis, pat labāks par franču vaukšķiem Makronu un Sarkozī. Izskatās, ka Gerhards negrib stāties tiesas priekšā, kā to tagad dara Sarkozī, jo bija „mazliet” aizrāvies ar korupciju.

Bet turpinot par Šrēderu, gribu tikai atgādināt, ka viņš ir Kremļa ROSNEFT direktoru padomes priekšsēdētājs un GAZPROM starptautisko projektu kurators. Gandrīz tas pats, kas pie mums Kalvītis, tikai daudz „varenāks”, bet ne mazāk Kremļa ikrus aprijies. Tāpēc nav brīnums, ka Vācija tik ļoti grib pabeigt krievu Nord Stream II gāzes cauruli. Visu šo laiku Šrēders ir palīdzējis Kremlim vairot politisko un finansiālo ietekmi Eiropā, bonusā vēl palīdzot vairot Kremļa bagātības, tirgojot Krievijas energoresursus Eiropā. Pateicībā par Šrēdera uzticību, Putins neskopojās ar naudu, kad runa bija par izkalpīgā vācieša atalgošanu. Vēl jo vairāk tās Putinam nebija žēl, jo Gerhards piedevām izplatīja Kremļa propagandu Eiropas Savienībā.

Nezinu, kas licis vecajam vācietim mainīt domas, jo vēl 2019. gadā viņš paziņoja, ka „Krima kopš seniem laikiem pieder krieviem, tāpēc tās pievienošana Krievijas Federācijai ir likumīga, skatoties no juridiskā skatupunkta.” Savukārt 2020. gadā bijušais Vācijas kanclers publiski norādīja, ka „neviens Krievijas prezidents neatdos Krimu Ukrainai.” Uz viņa izteikumiem Ukrainas vēstnieks Vācijā Andrejs Meļņiks piedāvāja 76. gadus vecajam Putina „kalpam” saderēt, ka Ukraina atgūs kontroli pār Krimu ātrāk, nekā Šrēders nolikšot karoti.

2020. gadā Šrēdera viedokli mainīja Kremļa katastrofālā sakāve naftas tirgū, ko izcili paveica Saūda Arābijas naftas produktu tirgoņi, izspiežot krievu gāzi no Eiropas Savienības tirgus, tās vietā nāca amerikāņu sašķidrinātā dabas gāze. Visticamāk tāpēc Kremlis apsolīja Šrēderam maksāt 600 000 euro gadā, cerībā, ka vācietim izdosies kaut kā sakārtot situāciju par labu Kremlim, bet izskatās, ka nekas īsti nesanāks.

Pagāja vēl kāds laiciņš, un 2021. gada 16. janvārī vecais vācietis jau visiem paziņoja, ka Krimas aneksija ir Krievijas rupjš starptautisko tiesību pārkāpums, norādot, ka „Putins ir pārkāpis to robežu, kuru nevajadzēja!”. Respektīvi, Šrēders diplomātiski paskaidroja, ka Kremlis ir bezcerīgi zaudējis šajā cīniņā. Ņemot vērā to, ka Šrēders salīdzinājumā ar mūsdienu Krievijas politisko eliti, ir ar vismazāk izskalotām smadzenēm, tāpēc viņš varētu būt vienīgais no Putina pietuvinātajiem, kurš varētu vislabāk novērtēt cik lielos sūd@s šoreiz ir nonākusi Krievija, un pavēstīt pārējai pasaulei, ko tālāk varētu darīt Kremlis.

Vācijas izbijušā kanclera paziņojums ir signāls Eiropas politiķiem, ka Kremlis varētu būt gatavs sākt sarunas par Krimas atgriešanu Ukrainai. Šrēders, „Putins ir svarīga figūra Krievijā, bet mēs īsti nezinām vai viņš vienīgais ir atbildīgs par visu, kas notiek ar Krieviju.”Diplomāti teiktu, ka vācietis pateica, ka krievu elite ir gatava konsultēties ar Rietumiem par to „publisko grēkāžu” noteikšanu Krievijā, kas būtu jāsoda par Krievijas agresīvo politiku laika posmā no 2014. līdz 2020. gadam.

Turklāt Gerhards, kā jau Putina kalps, izmantoja izdevību paust Kremļa vēstījumu. Proti, viņš uzsvēra, ka Eiropas Savienībai ir jākļūst spēcīgākai, lai spētu stāties pretī ASV un Ķīnai. Saprotot, ka Krievijai šo „ekonomisko milžu” klubiņā nav īsti vietas, Gerhards jau samērā laicīgi pirms šogad gaidāmām vēlēšanām ir sācis izplatīt Kremļa vēstījums.

Un liktos, ka Šrēdera teiktais, ka neviens Krievijas prezidents neatdos Krimu, nonāk pretrunā ar ietekmīgā vācieša tagad sacīto, 2021. gadā iegūst pilnīgi jaunu jēgu. Tas vairāk izskatās pēc mājiena, ka pēc Krievijā pastāvošās pārlieku ieilgušās sistēmiskās krīzes, tur var arī nebūt vairs tāda „prezidenta”, kā mēs to Eiropā saprotam. Putins sen jau vairs nav prezidents, un vispār Krievijā nekad nav bijis prezidenta!

Turklāt šie Šrēdera, kā Putina uzticamības personas Eiropā, izteikumu vienkārši ir iznīcinājuši Kremļa propagandas grūti paveikto darbu pēdējo sešu gadu laikā. Šai sakarā Kremļa propagandas mašīna klusē. Piemēram, tai brīdi, tikko kā Eiropas Cilvēktiesību tiesa nāca klajā ar savu spriedumu Krimas lietā par labu Ukrainai, tā Maskavā, Simferopolē un vēl vienā otrā Prigožina troļļu fermā sākās manāma rosība, bet pēc Šrēdera izteikumiem, ir tikai kapa klusums, jo okupantiem nav vairs ko teikt!

P.S. Крим – це Україна

One comment

 1. Saka, ka suņiem ir tūkstošreiz labāka oža, nekā cilvēkiem.
  Acīmredzot, šī vācu aitu suņa deguns ir saodis kaut ko tādu, ko mūsu deguni nespēj vēl uztvert.
  Šī suņa un saimnieka “draudzība” no laika gala nav bijusi balstīta uz mīlestību, bet gan uz izdevīgumu un naudu. Un tāpēc nav brīnums, ka dzīvnieks nav uzticīgs savam saimniekam līdz galam un beigu beigās iekož.
  Jāatcerās ir viena lieta – krievi nekad labpratīgi savas sazagtās, sakamptās teritorijas nav atdevuši.
  Tas ir mīts, ka Krievija atteicās no Baltijas valstīm labprātīgi. Kad Jeļcins teica ..”..ņemiet neatkarību cik gribiet(citēju apmēram)”.. tas nenozīmēja, ka Krievija pēkšņi bija nožēlojusi grēkus un kļuvusi humāna.
  Jeļcins jau nebija nekāds demokrāts..nāca no tās pašas asiņainās komunistu bandas, kas bija visu 20 gadsimtu uzkudzējusies citām tautām un okupējusi tās.
  Vienkārši Krievija 80-90 gados bija katastrofas priekšā un, lai vispār neaizietu pa burbuli, kaut kas no sazagtā bija jāatdod.
  Tas ir tā pat, kad nes no šķūnīša malkas klēpi..par daudz esi uzkrāvis sev virsū un pēkšņi nevari noturēt, malkas pagales sāk slīdēt zemē. Un tad, lai vispār kaut ko saglābtu un aiznestu līdz mājām, ir jātlaiž liela daļa..
  Mēs bijām tās malkas pagalītes, ko Krievija nespēja vairs panest.
  Lai no “krieva” atdabūtu sazagto, sakampto, ir jāgaida, kad viņš aizrīsies, viņam paliks slikti un tas sāks visu laist atpakaļ. Labpratīgi tas nekad nenotiks, jo Krievijai(krieviem) nav bijusi, kā vāciešiem un japāņiem, grēku nožēlošana. Tagadējie Kremļa saimnieki, starp citu, uzskata, ka PSRS līderi un Jeļcins bija vārguļi un nodevēji, kad atdeva tautām viņu teritorijas. Vajadzēja ar tankiem apspiest tautu vēlmi pēc neatkarības..sagaidīt naftas cenu kāpumu un PSRS būtu vēl tagad dzīva.
  Kad Putins okupēja Krimu un uzreiz laupījumu nostiprināja konstitūcijā..tas man atgādināja zagli tirgū, kurš, nozogot pīrādziņu publiski visu acu priekšā, lai to viņam neatņemtu, uzreiz norij laupījumu.
  Tas jau ir manā vēderā(Konstitūcijā) ar likumu nostiprināts un neko Jūs man neizdarīsiet..un, ja kas, man kabatā ir atombumba!
  Vienīgā iespēja ir gaidīt, kad zaglis bankrotēs, kad viņam paliks nelabi no rīšanas un tas sāks visu salaupīto, sazagto atvemt atpakaļ.
  Tā bija deviņdesmitajos gados un, cerams, visai drīz būs arī tagad.
  Putina sistēmai neizdosies izdzīvot, ja nomainīs tikai klibo, slimo pīli Putinu. Neizdosies Putina bandas dalībniekiem izglābties, paturot savai tautai nozagtās bagatības un paturot ukraiņu tautai nozagto Krimu un Donbasu.
  Drīz būs katastrofa un būs jāatvemj viss sazagtais atpakaļ. Lai izdzīvotu, būs tās nozagtās malkas pagalītes jātlaiž un jāatdod likumīgajiem īpašniekiem – ukraiņu tautai!

Atstāj komentāru: