Pēterburgā protestu laikā milicis-vatņiks ar spērienu gandrīz nogalina tanti (VIDEO)

Sestdien Pēterburgā pret Putleru notikušā protesta laikā Vatastānas cēlsirdīgie miliči izcēlās ar īpašu nežēlību.
Ar gumijas steku tika ne tikai vienam otram jaunietim, bet arī kādai krievu pensionārei, kura negaidīti izbaudīja miliča zābaka spēku. Tantei vatņiks-milicis iespēra pa vēderu brīdī, kad tā bija pietuvojusies pie mentiem, lai kaut ko noskaidrotu.
Neviens, acīmredzot, nevēlējās viņu uzklausīt! Spēriens bija tik spēcīgs, ka tantei nācās doties uz slimnīcu.
Ceru, ka uzradīsies kāds drosmīgs advokāts un palīdzēs tantei uzrakstīt ‘zajavu’, ko iesniegt Eiropas Cilvēktiesību tiesai, varbūt kaut ko pietiesās!

Autors: labs cilvēks

Tulkoja un komentēja: Ezītis miglā

Avots:
https://infonavigator.com.ua/novosti/v-sankt-peterburge-policejskij-nanjos-tyazhjoluju-travmu-zhenshhine-video/

One comment

 1. Aleksejs Navaļnijs ir bezbailīgs, godīgs, tiešs un atklāts cilvēks. Viņš ir cilvēktiesību aizstāvis, kurš iestājas par demokrātisko vērtību un brīvību saglabāšanu mūsdienu Krievijā. Viņa drosme un degsme ir apbrīnojama. Aleksejs Navaļnijs ir kā Dievietes Temīdas zobens viņas stingrajā rokā. Diemžēl mūsdienu Krievijā, kuras pārvaldi ir monopolizējis Vladimirs Putins un partija ‘’Vienotā Krievija’’, vārda un uzskatu brīvība ir vien uz papīra. Reālajā dzīvē tagadējā Krievijā nav nedz vārda, nedz uzskatu brīvības. Tas ir skumji, ka cilvēkus par sava privātā viedokļa paušanu var savākt Krievijas policija. Mūsdienu Krievijā valda šovinisms – militārais un pareizticīgās baznīcas kults. Piemēram, brīvdomīgiem pagāniem un pacifistiem Krievijā dzīve nav salda. Tas nav normāli, ka Krievijas Federācija virzās uz jauna totalitārā režīma izveidi. PSRS laikos bija komunistiskā diktatūra, bet pašreizējā Krievijas Federācijā valda kapitālistiskā diktatūra. Vladimira Putina personības kults nav pareizs. Tas, ka Vladimiru Putinu glorificē dzīves laikā, jebkuram saprātīgam un sevi cienošam cilvēkam var šķist nenormāli. Krieviju ir jāpārvalda tautai (cilvēkiem, kas dzīvo Krievijā) nevis šaurai cilvēku grupai, kura ir izzagusi savu valsti un turpina veikt noziegumus pret savu tautu. Manuprāt, Aleksejs Navaļnijs ir varonis. Novēlu Aleksejam Navaļnijam visu to labāko. Lai visvarenā Dieviete Temīda svētī Alekseju Navaļniju! Lai Dievi svētī Alekseju Navaļniju!
  Ar cieņu pret demokrātiju, Temīdas priesteris Skolnieciņš [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #Krievija #KrievijasFederācija #demokrātija #brīvība #tiesiskums #Temīda #AleksejsNavaļnijs #BrīvībuNavaļnijam #Skolnieciņš #OlimpaKalns

Atstāj komentāru: