Par krievu tautas protestu pret Putleru: turpinājums sekos 31.01.2021.

Šoreiz vēlos mazliet parunāt par to, kas šobrīd notiek Krievijā. Kā redzējām pagājušajā sestdienā daudzās Krievijas pilsētās, lielās un ne tik lielās, ielās izgāja tūkstošiem cilvēku, lai pateiktu Putinam un pārējiem čekistu un komunistu izdzimnteņiem, ka viņi nav mierā ar to, ko ir piedzīvojuši pēdējo 30 gadu laikā Krievijā. Ceru, ka beidzot ir atvērušās acis arī vienam otram krimnašistam! Navaļnija komandas pēdējais video par Putina pili nepārprotami šai sakarā uzskatāms par visai spēcīgu protestu katalizatoru, kas licis Putina sirdij iepukstēties mazliet straujāk, bet slēdzējmuskulim jeb anālajam sfinkterim vēl vairāk iespringt. Attiecīgo video Youtube vietnē cilvēki ir noskatījušies gandrīz jau 95 000 000 reižu, un skatījumu skaits turpina augt.

Izskatās, ka šo svētdien protesti varētu būt ja ne plašāki, tad tikpat lieli un efektīvi kā 23. janvārī, jo neapmierināto krievu protesti notika daudzās Krievijas pilsētās, ne tikai Maskavā un Pēterburgā. Cilvēki izgāja ielās pat Ufā, Jekaterinburgā un Jakutskā, neskatoties uz nenormāli lielo salu. Jakutskā sals todien bija sasniedzis mīnuss 52 grādus pēc Celsija.

Šo svētdien protesti varētu būt plašāki, jo sestdien protestētāji vairākās pilsētās izbaudīja Vatastānas miliču „laipno” sagaidīšanu ar stekiem, zābaku spērieniem un arestiem. Zinot, īsto krievu mentalitāti, proti, viņiem apzinoties, ka „naših bjut” (sit mūsējos), protestētāju pūlim vajadzētu ne tikai pieaugt, bet kļūt daudz agresīvākam.

Vēl jo vairāk, Putina režīms un propagandas mediji neslēpj, ka ir un tiek joprojām arestēti krievu opozicionāri, to skaitā virkne blogeru, žurnālistu un politiķu, piemēram, blogeris Iļja Varlamovs un simpātiskā politiķe Ļubova Soboļa.

Pirms turpināt ar dažām fotogrāfijām, kurās iemūžināta sestdienas protesta norise, gribu teikt, ka spriežot pēc visa redzētā un piedzīvotā, izskatās, ka Putina režīms ir pat ļoti nobijies no tā, kas ir sācies Krievijā. Par to liecina tas, ka Krievijas „cēlsirdīgo un taisnīgo tiesībsargājošo” institūciju darboņi arī pēc protestiem turpina aktīvi aizturēt protestu dalībniekus un to Telegram kanālu administratorus, kuros tiek ziņots un stāstīts par protestiem Krievijā, bet šodien viena tante formā, kas ļoti atgādina veco labo laiku NKVD čekista formu, no TV ekrāna baidīja krievus un pavēlēja viņiem sēdēt mājās. Izskatās, ka Kremlis ir ņēmis vērā Lukašenko nesen gūto pieredzi protestu apspiešanā.

Pārsteidzoši un negaidīti ir tas, ka šoreiz daudz cilvēku bija izgājuši ielās ne tikai Maskavā un Pēterburgā. Tas dara Putina režīmu nervozu!

Lūk, šeit redzam Puškina laukumu Maskavā. Plakātā viss skaidri pateikts!

Atkal Maskava. Putina suņi aiztur protestētājus Puškina laukumā.

Lūk, Puškina laukumā ieradies Putina „kosmonautu” desants.

Visai skarba apiešanās ar protestētājiem no Putina „kosmonautu” puses.

Arī Habarovskā tika aizturēti protestētāji. Cik redzams, tur ir ļoti auksts, bet tas neatturēja iedzīvotājus iziet ielās pret Putinu.

Šeit mēs redzam Jakutsku mīnuss 52 grādu salā, arī te protestētāju netrūka.

Šeit jau redzam protestētāju sadursmi ar OMONiešiem Omskā.

Cilvēku aizturēšana Vladivostokā.

Jāsaka, ka Vladivostokā ielās izgāja salīdzinoši ļoti daudz protestētāju.

Tās dienas notikumi Novosibirskā. Iespaidīgs kadrs!

Vēl kāds kadrs no Tomskas.

Arī Jekaterinburgas ielās bija ļoti daudz cilvēku, tāpēc neizbēgami notika sadursmes ar miličiem.

Lūk, tā tas bija, varbūt Krievijā beidzot gaidāmas patīkamas pārmaiņas? To neviens vēl nevar pateikt. Bet tas ir jau kaut kas, nekā tukša kurnēšana par slikto dzīvi sociālajos medijos! Viens ir skaidrs, viegli nebūs!

P.S. #PUTINHUILO

Avoti:

https://mirovich.media/643135.html?utm_source=3userpost

One comment

 1. Mūsdienu Krievijā ir daudz nelikumību. Dieviete Temīda ar savu modro skatienu redz katru netaisnību, kas notiek Krievijas Federācijā. Alekseja Navaļnija aizturēšana ir pretlikumīga. Aleksejs Navaļnijs ir cilvēktiesību aizstāvis, kurš rūpējas par tautas interešu aizstāvēšanu. Aleksejs Navaļnijs ir krietns cilvēks. Pašlaik Krievijā notiek demokrātijas noriets. Diemžēl tagadējā Krievijā veidojas jauns totalitārais režīms – kapitālistiskā diktatūra. Demokrātija Krievijā ir uz nāves robežas. Šajā jaunajā un prettiesiskajā režīmā centrālo vietu ieņem partija ‘’Vienotā Krievija’’ ar Vladimira Putina kultu. Krievija ir ar dabas resursiem bagātākā valsts pasaulē, tomēr parastie Krievijas iedzīvotāji grimst nabadzībā un bezcerībā. Kopš 2021. gada 1. janvāra minimālā mēnešalga pirms nodokļu nomaksas ir 12 392 rubļi bruto. Taču no minimālās algas ir jānomaksā 13% liels fizisko personu ienākuma nodoklis jeb NDFL. Tas nozīmē, ka minimālā mēnešalga pēc nodokļu nomaksas būs vien 10 781 rublis. Pēc 29. janvāra valūtas kursa 10 781 rublis ir nieka 110,20 eiro. Vai ar 110 eiro un 20 centiem cilvēks var pabarot sevi un uzturēt ģimeni? Vai ar 110 eiro un 20 centiem cilvēks ir spējīgs būt par atbildīgu, sociāli un politiski aktīvu pilsoni? Aleksejs Navaļnijs iestājas par katra Krievijas iedzīvotāja likumīgajām tiesībām, kā arī par tautas labklājību un brīvību. Aleksejs Navaļnijs ir ass zobens Dievietes Temīdas stingrajā tvērienā, kurš sacirtīs n-tos gadus ilgušās nelikumības, netaisnības un noziegumus. Aleksejs Navaļnijs Dievietes Temīdas vārdā nesīs taisnību Krievijā. Kauliņi ir mesti. Lai visvarenā un visu redzošā Dieviete Temīda svētī Alekseju Navaļniju! Lai Dievi svētī Alekseju Navaļniju!
  Ar mieru un saticību, Skolnieciņš no sidrabbirzs [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #Krievija #KrievijasFederācija #demokrātija #brīvība #pagāni #tiesiskums #Temīda #AleksejsNavaļnijs #BrīvībuNavaļnijam #Skolnieciņš #sidrabbirzs

Atstāj komentāru: