„Putins zaglis!” skanēja reiz Krievijas pilsētās

Jūs jau pamanījāt, ka arī pagājušajā svētdienā turpinājās protests pret Putinu Krievijas plašumos. Vairāk nekā 100 Krievijas pilsētu ielās atkal bija izgājuši cilvēki, lai pateiktu, ka Putins ir zaglis un ka viņa vadītajam korumpētajam režīmam ir vienreiz jāizbeidz pastāvēt Krievijā! Savukārt attiecīgo Navaļnija filmu par Putina pili jau ir noskatījušies vairāk kā 100 000 000 cilvēku, tas ir absolūts Navaļnija rekords salīdzinājumā ar citām viņa dokumentālajām filmām par korupciju Krievijā.

Arī šis protests neiztika ar Putina „tiesībsargājošo” institūciju darbinieku agresīvo līdzdalību. Šoreiz spēka struktūras bija nobloķējušas Maskavas un Pēterburgas centrus, bet pašu protestu laikā milicija un rosgvarģija aizturēja vairāk nekā 5 000 cilvēkus. Šoreiz Putina kalpi bija daudz skarbāki, ar nūjām viņi vicinājās daudz pārliecinošāk un roka nenodrebēja, kad bija jāsalauž kāds loceklis vai jāizsit kāds zobs kādam no protestētājiem, un nebija svarīgi vai pretī stāvēja pusaudzis, vai maza meitenīte.

Lūk, arī daži kadri no svētdien (31. janvārī) notikušajiem krievu tautas protestiem pret Putinu.

Pēterburgā, neskatoties uz to, ka menti bija ielenkuši visus centrālos pilsētas laukumus, ielās izgāja vairāk nekā 10 000 cilvēku. Aptuveni 1 200 tika aizturēti, kāds arī kārtīgi atrāvās no miličiem ar nūju un elektrisko šoku. Redziet kāda Krievijā ir demokrātija – vieni nedrīkst protestēt, bet otri drīkst dauzīt mierīgos iedzīvotājus! Vai kāds no Gobzema lumpeņiem, kurš 12. decembrī krastmalā un pie Brīvības pieminekļa bauroja, ka ir brīvs un ka „covid nau nah…” [citēju, bet video varat redzēt raksta beigās], atrāvās no mūsu policistiem, kaut vai pa ciskām? Protams, ka nē!

Jakutskā protestēt ielās bija devušies tikai ap 100 cilvēkiem. Lieki piebilst, ka laukā bija mīnuss 45 grādi pēc Celsija.

Savukārt Jekaterinburgā ielās bija devušies ap pieciem līdz septiņiem tūkstošiem neapmierināto ar Putina patvaļu. Šoreiz protestētāju bija vairāk nekā 23. janvārī.

Krasnojarskā protestēja ap 200 cilvēkiem, tur arī bija spēcīgs sals, ap mīnuss 40 grādiem pēc Celsija. Miliči aizturēja vairāk nekā pusi no viņiem, proti, 134 cilvēkus.

Mītiņš Ivanovā.

Daudzās Krievijas pilsētās miliči izcēlās ar īpašu nežēlastību pret protestētājiem, piemēram, kā redzams šajā fotogrāfijā, kas uzņemta Novosibirskā.

Cilvēku aizturēšana Pēterburgā.

Protests Tomskā.

Daudzi izgāja ielās, pieprasot atbrīvot Navaļniju, bet lielākā daļa protestēja pret korupciju un „politiķu” patvaļu un visatļautību.

Atkal Pēterburga. Šeit tika aizturēti vairāk nekā 1 200 iedzīvotāji. Šādi attēli tagad klejo pa sociālajiem medijiem.

Izskatās, ka šoreiz spēka struktūras bija nobloķējušas visu pilsētu centrus, ne tikai Maskavā. Nemaz nerunājot par aizturēšanām Maskavā un Pēterburgā, gribu izcelt vēl Krasnojarsku, Ņižņijnovgorodu, Tveru un Voroņežu, jo šajās pilsētās tika aizturēti visi vai gandrīz visi protestējošie attiecīgi 194, 188, 124 un 122 cilvēki.P.S. Mūsdienu Putina „krievu pasaulei” ir vien atlicis atjaunot GULAG nometnes, jo viss pārējais jau no tiem foršajiem laikiem, kad saldējums bija gardāks, tur jau ir!

Lūk, tie ir protesti ar jēgu un mērķi, nevis kā pie mums, kur ierebuši jaunēkļi spļauj kamerā informāciju, ko salasījušies no facebook šamaņiem. (Skatīt video zemāk)


Avoti:

https://mirovich.media/645480.html

One comment

 1. Pašlaik notiek aktīva Alekseja Navaļnija nomelnošanas kampaņa, kuru organizē pašreizējā Krievijas Federācijas valdība. Aleksejs Navaļnijs ir varonīgs, pašaizliedzīgs un drosmīgs cilvēktiesību aizstāvis. Taču valdošajai varai (partijai ‘’Vienotā Krievija’’ un Vladimiram Putinam) viņš nav tīkams, jo atļaujas runāt par neērtām sociālajām problēmām, kā arī paust brīvu un neatkarīgu viedokli par valstī notiekošajiem procesiem. Mūsdienu Krievija piedzīvo demokrātijas nāvi. Diemžēl tagadējā Krievijā valda kapitālistiskā diktatūra, kuru vada partija ‘’Vienotā Krievija’’ kopā ar Vladimiru Putinu. Vārda un viedokļa brīvības Krievijā vairs nav. Šo brīvību vietu ir ieņēmis vadoņa Vladimira Putina personības kults, kā arī lielkrievu šovinisms – pareizticīgo baznīcas un militārais kults. Krievijā dzīvojošās mazās tautas ir jau sen pārkrievotas, Krievijas kultūra grimst totalitārisma purvā. Aleksejs Navaļnijs iestājas par katra Krievijas iedzīvotāja cilvēktiesībām un brīvībām. Aleksejs Navaļnijs iestājas par Krievijā dzīvojošo tautu brīvību un kultūru. Atbalstīsim Alekseju Navaļniju! Iedegsim zaļu svecīti māla svečturī uz galda par godu Dabas Mātei. Iedegsim dzeltenu svecīti māla svečturī uz galda par godu Laimai. Iedegsim pelēku svecīti māla svečturī uz galda par godu Veļu Mātei. Iedegsim tumši zilu svecīti māla svečturī uz galda par godu Pērkonam. Lūgsim visvareno Dabas Māti, lai Dabas Māte svētī Alekseju Navaļniju! Lūgsim visvareno Laimu, lai Laima svētī Alekseju Navaļniju! Lūgsim visvareno Veļu Māti, lai Veļu Māte svētī Alekseju Navaļniju! Lūgsim visvareno Pērkonu, lai Pērkons svētī Alekseju Navaļniju! Lūgsim visvarenos Latvju Dievus, lai Latvju Dievi palīdz Aleksejam Navaļnijam padarīt Krieviju par miermīlīgu, laimīgu un plaukstošu valsti! Lai Dievi svētī Alekseju Navaļniju! Lai Dievi stāv mums klāt!
  Ar cieņu pret Alekseju Navaļniju, Skolnieciņš no svētakmeņa [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #Krievija #KrievijasFederācija #LatvjuDievuSvētība #demokrātija #brīvība #pagāni #tiesiskums #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #AleksejsNavaļnijs #BrīvībuNavaļnijam #Skolnieciņš #svētakmens

Atstāj komentāru: