Latvijas Saeimas vatņiku elite

Saeimai savu kangaru un vatņiku netrūkst, taču šodien uzzināsim, kuri sēž vates krējumā, jeb, kura ir galvenā Saeimas vatņiku elite.

Šodien, 04.02.2021., Saeima pieņēmusi paziņojumu par tiesas sprieduma pasludināšanu Alekseja Navaļnija lietā un demokrātiskās opozīcijas, pilsoniskās sabiedrības un mediju apspiešanu un vajāšanu Krievijas Federācijā, pieprasot atbrīvot Navaļniju kā arī izmeklēt viņa saindēšanas lietu.

Komisijas sagatavotajā lēmumā balsoja 65 deputāti, neviens nebalsoja pret un neatturējās. Taču bija vesels lērums ar tādiem, kas balsojumā vispār nepiedalījās. Precīzāk, vesela partija un vēl pāris bez partijas esoši vatņiki. Ļaušu Jums vienreiz minēt, kura partija – bingo, tā pati sarkanā ”Saskaņa”.

Dzirdot ”Saskaņas” vārdu, ja godīgi, liels izbrīns par to īpaši nav, jo tas perēklis, diemžēl, izsenis ir vatņiku pārpildīts. Mazliet vairāk aizdomāties gan liek tie ”citi”, bez partijām esošie deputāti, kuri arī atteicās no balsojuma, tādējādi izrādot to, ka viņiem ir nospļauties uz cilvēktiesībām, vārda brīvību, un pat to, ka viens mazs Vatastānas cars mētājas ar novičoku tā, it kā tas būtu svētku konfetti, kas lido uz visām pusēm.

Divi no šiem ”bezpartijniekiem”, kas nebalsoja, tādējādi diskrēti atbalstot Kremļa asiņainās rokas režīmu ir Aldis Gobzems un Jūlija Stepaņenko. Tie paši, kas dibināja ”Likums un kārtība”. Kaut kā ironiski skan tas ”likums un kārtība”, kad Tu nobalso PRET to, lai kaimiņvalsts mafija pārstāj terorizēt savus iedzīvotājus, medijus, opozicionārus u.t.t. No citas puses skatoties, ar šo balsojumu viņi parāda savas nākotnes vīzijas un to, ka būs tāda pat vien ”Saskaņa”, kam viss būs slikti, tikai paši spodri un stalti.


Autors: Zilupes Zigis

One comment

 1. Liktenīgais laiks ir pienācis. Krievijā dzīvojošās tautas atrodas dzīves krustcelēs starp demokrātiju un diktatūru. Šis laiks ir ļoti nozīmīgs. Krievijas iedzīvotājiem ir jāizvēlas, kurā virzienā attīstīsies valsts. Pašreizējā Krievijas Federācijas valdība virza Krieviju totalitārisma virzienā. Mūsdienu Krievijā valda kapitālistiskā diktatūra. Vadoņa Vladimira Putina personības kults ir uzņēmis apgriezienus. Demokrātija ir izdzisusi. Tagad demokrātijas nākotne ir Krievijas iedzīvotāju rokās. Aleksejs Navaļnijs ir pēdējais demokrātijas stariņš. Viņš ir Dievietes Temīdas vēstnesis Krievijā. Krievijas iedzīvotājiem ir jāizvēlas cīnīties vai nē. Ja totalitārisms uzvarēs, Krievijas tautu nākotne būs rūgtās asarās tīta. Lūgsim visus sev zināmos Dievus, lai Dievi dod spēku visiem plašās Krievijas iedzīvotājiem cīnīties par savu nākotni! Aizlūgsim visvareno taisnības Dievieti Temīdu par visām Krievijā dzīvojošajām tautām, par viņu nākotni un cerībām! Lai Dieviete Temīda sniedz Krievijā dzīvojošajām tautām gaismu tumsā! Lai Dievietes Temīdas asais zobens rāda pareizo dzīves ceļu! Lai Dieviete Temīda svētī katru no mums!
  Ar mīlestību pret demokrātiju, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #Krievija #KrievijasFederācija #demokrātija #brīvība #pagāni #tiesiskums #Temīda #AleksejsNavaļnijs #BrīvībuNavaļnijam #protesti #Skolnieciņš #svētbirzs

Atstāj komentāru: