Vatastānas hokeja izlase Rīgā ieradīsies ar Katjušu

Teikšu jums Daugaviņa vārdiem, ”Nevajag politiku ar sportu jaukt!” Redziet, kas ir noticis tagad?

Hokeja čempionāta, kas šogad notiks Rīgā un nevis Minskā, kā vēlējās Kaspars, laikā Vatastānas hokeja komandas uzvaras gadījumā tiks atskaņota nevis Vatastānas himna, bet vatņiku militāri patriotiskais maršs Katjuša, un nav svarīgi kas uz muguras tev būs uztetovēts tanī brīdī.

Svarīga ir attieksme un spēja paklusēt, kad nav ko teikt! Diemžēl, lielākā daļa Latvijas hokeja saimes ir krietni inficēta ne tikai ar COVID-19. Par ko liecina, piemēram, Bārtulis, kurš jau labu laiku ir Vatastānas pilsonis, Sorokins, kurš atklāti lielās ar to, ka fano par Vatastānas izlasi, par Lipmanu nemaz nerunāšu, un par ko liecina Putina apjūsmotāja Kalvīša atrašanās mūsu hokeja federācijas priekšgalā. Un kādu auru izstaro “Riga Dynamo”?

Mazliet par Katjušu (Катюша). Šis muzikālais propagandas gabals ir Padomju armijas maršs, kuru Otrā pasaules kara laikā dziedāja bābas pavadot savus mīļotots vatņikus uz fronti cīņā pret nacistiem. Turklāt Katjušas vārdā ir nosaukta virkne padomju Vatastānas ieroču sistēmu, pati slavenākā ir artilerijas sistēma BM, ko vāciešu nacisti un to līdzskrējēji bija iesaukuši par Staļina ērģelēm.

P.S. Daugaviņ! Ir uzdevums – nepakāst Vatastānas izlasei, savādāk atkal nāksies politiku ar sportu jaukt, klausoties Padomju armijas, tātad okupantu armijas maršu arēnā “Rīga”!

One comment

 1. Сегодня 10. май. Кощунственный праздник Победы уже закончился. Для Латвии и всех коренных жителей Латвии 9. май — это трагедия, потому что в этот день Советский Союз бесповоротно завершил оккупацию Латвии. 9. мая 1945. года Латвийская Республика окончательно пала от рук жестокого агрессора – Советского Союза. Еще 8. мая местные жители сопротивлялись захватчикам в Курляндском котле, но, к сожалению, ихние попытки отбиться от захватчиков со стороны Красной армии были четны. Для всех латышей 9. май — это день скорби и печали. Долгое время латыши жили под гнётом коммунистической партии. Советская оккупация длилась около полвека. Но по воли судьбы Советский Союз распался. Хвала Богам! Это страшное время закончилось, и Латвия смогла вернуть свою независимость.
  С уважением, Skolnieciņš (Сколниециньш) из святоречки
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Хвала Латвийским Богам!
  #Латвия #ЛатвийскаяРеспублика #8.май #9.май #СоветскийСоюз #СоветскаяОккупация #коммунизм #жестокость #насилие #ОккупацияЛатвии #1945.05.09. #Skolnieciņš #svētupe

Atstāj komentāru: