Vatastānas hokeja izlase Rīgā ieradīsies ar Katjušu

Teikšu jums Daugaviņa vārdiem, ”Nevajag politiku ar sportu jaukt!” Redziet, kas ir noticis tagad?

Hokeja čempionāta, kas šogad notiks Rīgā un nevis Minskā, kā vēlējās Kaspars, laikā Vatastānas hokeja komandas uzvaras gadījumā tiks atskaņota nevis Vatastānas himna, bet vatņiku militāri patriotiskais maršs Katjuša, un nav svarīgi kas uz muguras tev būs uztetovēts tanī brīdī.

Svarīga ir attieksme un spēja paklusēt, kad nav ko teikt! Diemžēl, lielākā daļa Latvijas hokeja saimes ir krietni inficēta ne tikai ar COVID-19. Par ko liecina, piemēram, Bārtulis, kurš jau labu laiku ir Vatastānas pilsonis, Sorokins, kurš atklāti lielās ar to, ka fano par Vatastānas izlasi, par Lipmanu nemaz nerunāšu, un par ko liecina Putina apjūsmotāja Kalvīša atrašanās mūsu hokeja federācijas priekšgalā. Un kādu auru izstaro “Riga Dynamo”?

Mazliet par Katjušu (Катюша). Šis muzikālais propagandas gabals ir Padomju armijas maršs, kuru Otrā pasaules kara laikā dziedāja bābas pavadot savus mīļotots vatņikus uz fronti cīņā pret nacistiem. Turklāt Katjušas vārdā ir nosaukta virkne padomju Vatastānas ieroču sistēmu, pati slavenākā ir artilerijas sistēma BM, ko vāciešu nacisti un to līdzskrējēji bija iesaukuši par Staļina ērģelēm.

P.S. Daugaviņ! Ir uzdevums – nepakāst Vatastānas izlasei, savādāk atkal nāksies politiku ar sportu jaukt, klausoties Padomju armijas, tātad okupantu armijas maršu arēnā “Rīga”!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s