Latvija Krievijas propagandistu acīm

Лабусы, Лабатые, Гансы, Латвиджа, Лабустан, Лабздиения, Проебалты, Проебалтика Прибалтийские вымираты, Шпротоеды, Шавки…
Ja dzīvojat Baltijas valstīs, tad noteikti savas dzīves laikā būsiet dzirdējuši vismaz vienu no šiem vārdiem, ar kuriem lielkrievu šovinisti nicinoši apraksta Latviju un latviešus, Baltiju un baltiešus.

Šodien esmu savācis nelielu Krievijas masu medijos atrastu karikatūru sēriju, kas ir veltīta Baltijas valstīm. Uzreiz brīdinu, ka Krievijas medijos atrodamās karikatūras neiztur nekādu kritiku – tās ir banālas, seklas, bezgaumīgas un pats galvenais klaji šovinistiskas.
Tajā pašā laikā tās parāda kā Maskavas propagandas aparāts uzlūko savus kaimiņus Baltijas valstīs un to, kā vēlas, lai tos uzlūko arī viņu auditorija. Vienu vārdu sakot – izteikti nicinoši un naidīgi!

Iesaku šīs karikatūras parādīt arī tiem ļaudīm, kas joprojām turpina bezjēgā runāt par to, ka Latvijai ar Krieviju ir jādraudzējas, jo, redziet, esam kaimiņvalstis.
Draugi, neviena sevi cienoša valsts nedraudzēsies ar Krieviju, kamēr tās mediji šādi attēlos savas kaimiņvalstis! Un visi tie, kuri to neņem vērā ir nekas vairāk kā bezmugurkaulnieki ar mazohistiskām nosliecēm starptautiskajā politikā. Citiem vārdiem sakot – MASKAVAS PIŠAM PUIKAS!

Nobeigumā gribētu izcelt to, ka visas bildes ir vienā vai citā veidā figurējušas tieši Krievijas masu medijos (jā, pat tie, kas izskatās it kā zīmēti ar āža kāju!) . Tie nav vienkārši anonīmu troļļu garīgi atpalikušie mākslas darbi. Šīs bildes top par Krievijas nodokļu maksātāja naudu!
Padomājiet, tas ir tāpat, ja DELFI vai TVNET publicētu karikatūras par krieviem, kuros tie ir redzami sarkaniem deguniem, šņabja pudeli padusē un pie*rstām biksēm.

Pēdējo reizi, kad pārbaudīju, Latvijas pret-Kremļa propaganda aprobežojās ar dokumentālās filmas par Putina pili pārradīšanu nacionālajā TV…
Piekritīsiet, līdz Raškas propagandonu līmenim mums vēl tāls ceļš ejams!

One comment

 1. 2021. gada sākums ir smags pārbaudījumu laiks katram no mums. Daudziem šīs gads ir iesācies drūmi. Sakarā ar ārkārtējās situācijas pagarināšanu līdz 6. aprīlim, daudziem nāk prātā bēdīgas domas. Nevajag bēdāties, jo šīs grūtības ir īslaicīgas. Lai arī vakcinācija ar tādu ražotāju kovid-19 (covid-19) vakcīnām kā Moderna, Pfizer-BioNTech un AstraZeneca ir aizkavējusies, tomēr nezaudēsim cerību, tādēļ kā SARS-CoV-2 vīruss drīz tiks uzvarēts. Būsim apzinīgi. Turpināsim ievērot epidemioloģiskās drošības pasākumus. Nebūsim pārgalvīgi. Neriskēsim nedz ar savu, nedz ar tuvinieku dzīvību un veselību. Lietosim sejas maskas, mazgāsim un dezinficēsim rokas, kā arī ievērosim 2 metru distanci viens no otra. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Godāsim visvareno Dievieti Laimu. Pielūgsim likteņa Dievieti Laimu. Iekursim savas viensētas pagalmā rituālo ugunskuru par godu Dievietei Laimai. Ziedosim ugunskurā trīs saujas graudu un gabaliņu sviesta. Lūgsim Dievietes Laimas svētību sev un savai dzimtai. Mūsu mīļotā un cienītā Dieviete Laima ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas. Kopš senseniem laikiem Dieviete Laima ir palīdzējusi mūsu senčiem pārvarēt krīzes un nelaimes. Arī šoreiz Dieviete Laima nepametīs mūs nelaimē. Vajag tikai ticēt un no sirds lūgt viņas svētību. Lai visvarenā Dieviete Laima svētī katru no mums, kas viņai tic!
  Ar Laimas svētību, Skolnieciņš no svētavota [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #DievieteLaima #rituāli #buršanās #ticība #lūgšanas #LatvjuDievuSvētība #pagāni #saticība #labklājība #veiksme #svētavots

Atstāj komentāru: