Vatņiki Krimā māca bērnus mirt par Putinu

Sociālajos medijos ir nonākušas vairākas fotogrāfijas, kurās redzams ar ko liek nodarboties Vatastānas okupācijas spēki bērniem brīvdienās Putina laipno cilvēciņu okupētajā Krimas pussalā. Attiecīgās bildes ir uzņemtas Jevpatorijā. Fotogrāfijās ir iemūžināti bērni, kas tērpušies Vatastānas kaujinieku formas tērpos, triecienā ieņem pussabrukušās sanatorijas „Oktjabr” ēku. Šī ēka, kuru katru brīdi, var sabrukt pati no sava svara.

Redzams, ka vietējais putlerjūgends ir labi pavadījis laiku, apmācot bērnus-kaujiniekus triecienā ieņemt ēkas.

Šis nav pirmais un pēdējais gadījums, kad mediji ir ziņojuši par Vatastānas centieniem militarizēt okupēto Ukrainas pussalu, iesaistot bērnus un jauniešus militārā apmācībā. Tiek norādīts, ka tādā veidā Ukrainas bērni tiekot pievērsti Putina krievu pasaulei.

Parasti Kremļa darboņu iniciētā bērnu militārā apmācība un sagatavošana Austrumukrainā notiek sporta sacensību un atpūtas nometņu piesegā. Nereti militārā apmācība notiek Pareizticīgās baznīcas īpašumos. Diemžēl tādā veidā Krimas un Austrumukrainas naivie bērni piespiedu kārtā tiek pakļauti Kremļa agresīvajai propagandai!

Avots: https://arc.construction/10372?lang=ru

2 comments

Atstāj komentāru: