Vate piespiež Donbasa bērnus nodot zvērestu Putinam un Vatastānai

Putina režīma adeptu un vatņiku cinismam nav ne kauna, ne robežu. Vēl nesen sociālajos medijos parādījās informācija par okupētās Krimas bērnu iesaistīšanu militārās aktivitātēs, un tagad tas pats tiek darīts ar bērniem Donbasā.

2021. gada 18. februārī grupa Putina rīkļurāvēju, kuri sevi dēvē par „Donas kazakiem” piespieda Roveņkovskas pilsētās domes Jasenovskas 2. Ģimnāzijas 4. klases skolniekus nodot zvērestu Putina „krievu pasaulei”.

Zvērests tika dots par godu Černuhino-Debaļcevas operācijas gadadienai. Lugandosas separātisti bija sarīkojuši „svinīgu” pasākumu, kurā piedalījās Lugandosas Roveņku pilsētas „mēra” pienākumu izpildītājs Andrejs Rubancovs, civilās aizsardzības priekšnieks – pulkvedis Vitālijs Romaņenko, Roveņkovskas apgabala Donas kazaku atamans Pjotrs Kravčenko, atamanu padomes loceklis ar lielo „P” Viktors Ščekatunovs, pilsoņu rekrutēšanas nodaļas priekšnieks, kapteinis Romāns Gricenko un citi augsta līmeņa vatņiki.

Tiek norādīts, ka iepriekš šie bērni bija pabeiguši civilās aizsardzības kursus Donas kazaku atamana Pjotra Kravčenko vadībā. Cik zināms, šis atamans ir liels palīgs Lugandosas kaujinieku barvedim Pasečņikam, jo viņš atbild par cilvēku mobilizēšanas pasākumu organizēšanu Roveņkas, Sverdlovskas un Antracitovskas rajonos.

Avoti:

https://vatastan.com/2021/02/11/vatniki-krima-maca-bernus-mirt-par-putinu/

One comment

Atstāj komentāru: