Uzņēmumi, kas atbalsta 23. februāri, jeb izvarotāju un kara gļēvuļu dienu

Šis nebūs pirmais gads, kad es cīnos ar savas valsts nicinošiem un pilnīgi nezinošiem 23. februāra “vīriešu dienas” atzīmētājiem, kas nekaunējas savu uzņēmumu reklamēt tieši šajā dienā un likt klientiem iegādāties savu preci, lai “godinātu tēvus, brāļus, dēlus un vīriešus”.

Kārtējo reizi gan nākas atgādināt, ka 23. februāris NAV “vīriešu diena”, bet gan Padomju un Sarkanās armijas dibināšanas diena. Vai man turpināt, ko tas nozīmē Latvijas valstij? Domāju, ka katrs sevi cienošs latvietis zinās, ko Padomju armija un brutālais PSRS režīms nodarīja mūsu tautai un jā, arī mūsu tēviem, dēliem, brāļiem un vīriešiem.

Principā, šie uzņēmumi aicina svinēt izsūtīšanas, slepkavību, izvarošanas un citu, neskaitāmu noziegumu dienu.

Jāatgādina, ka vīriešu diena, kas ir starptautiski atzīta ir svinama 19. novembrī.

Tālāk, dārgie lasītāji, pieejams saraksts ar mūsu pašu zemes uzņēmumiem (noteikti ne visiem), kas aicina svinēt 23. februāra “vīriešu dienu”…
Cerams, ka Jūsu maki nekļūs plānāki dēļ šādiem “uzņēmējiem”.

Essens by Sintija

Mūsmāja – Tērbata

Roze A

Bizness VILAVI

Angely Izšuvums

Panacea Premium

Almey beauty and foto line

gatavo_katrina

Šeit būs raksts, kādēļ tas, ko augstāk esošie ”uzņēmumi” dara, ir nepareizi:

KĀPĒC LATVIJĀ SVINĒT 23. FEBRUĀRI IR KAUNS UN NEGODS

4 comments

 1. Esmu nodienējis Padomju armijā obligātos 2 gadus. Ticiet man, ka neviens man neprasīja vai es to gribu. Viegli nebija. Vai es arī tāpēc esmu slepkava, izvarotājs un noziedzinieks?!

  • Man žēl, ka Jums piespieda to darīt. Nē, Jūs neesiet izvarotājs un noziedznieks, bet tie, kas atzīmē šo Latvijai nelabvēlīgo un sāpīgo dienu, kas sāpinās vēl daudz paaudzes, gan ir neģēļi.

 2. Leģionāru dienā drīkst pieminēt tos, kas dienēja vācu armijā. Vai man ir jākaunās, ka izturēju 2 gadus citas valsts okupācijas armijā?

 3. Latviešiem 23. februāris nav svētki, jo šī diena Latvijai ir sēru diena. Padomju okupācijas laikā, kad noziedzīgā PSRS nodibināja Latvijas teritorijā savu vasaļvaldību LPSR, latviešus Sarkanajā armijā izmantoja kā lielgabalgaļu. PSRS imperiālistisko ambīciju dēļ daudzi latvju dēli krita Afganistānā, Černobiļā un citur. Okupācijas vara prettiesiskā veidā piespieda latviešus dienēt savā armijā. Varbūt lielkrievu šovinistiem (Kremļa fašistiem) šī diena ir svētku diena, bet latviešiem šī ir sēru diena. Vadoņa Vladimira Putina un viņa partijas ‘’Vienotās Krievijas’’ valdīšanas laikā šo dienu svin ar vērienu, tas kārtējo reizi pierāda, ka mūsdienu Krievija ir agresīva un militarizēta valsts, kas nav nožēlojusi savus vēsturiskos noziegumus. Vladimirs Putins iet Josifa Staļina pēdās. Nekas labs no mūsdienu Krievijas nav gaidāms.
  Ar Dabas Mātes atklāsmēm, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #rituāli #buršanās #ticība #cerība #tradīcijas #miers #svētbirzs

Atstāj komentāru: