Putina režīma vatņiki ar vērienu militarizē okupētās Krimas bērnu bērnību (FOTO)

Pēdējā laikā Vatastānas okupētajā Krimā notiek kaut kas sen neredzēts, liekas ir atgriezušies vecie labie komunistu laiki, jo Krimas bērni tiek militarizēti ar ļoti plašu vērienu. Kopš 2014. gada 16. marta Krima ir pakļauta Putina „krievu pasaules” ideoloģijai, un militarizācija ir viens no tās stūrakmeņiem. Diemžēl, šajā procesā tiek ievilki bērni un jaunieši. Tas notiek bērnu dārzos, skolās un augstskolās!

Okupanti „sporta nodarbību” piesegā nodarbojas ar aktīvu Putina krievu pasaules, tostarp vatņiku, propagandas izplatīšanu, ar mērķi nākotnē piesaistīt šos jauniešus un bērnus dienestam Vatastānas Bruņotajos spēkos. Šim mērķim netiek taupīti līdzekļi, tie mērāmi miljonos. Militāri „patriotiskās” audzināšanas organizatori liek bērniem nēsāt Vatastānas Bruņoto spēku formas tērpus. Okupanti apmāca Krimas bērnus rīkoties ar šaujamieročiem, ieņemt ēkas un karot atklātā apvidū, viņus vervē un apvieno „kaujas vienībās”.

Cilvēktiesību aktīvisti norāda, ka tāda propaganda, kas vērsta uz bērniem līdz 15 gadu vecumam, proti, uz bērniem, kuri vēl nespēj kritiski izvērtēt lietas, būtībā ir viens no veidiem kā ar varu, pielietojot, psiholoģisko spiedienu, šie cilvēki nākotnē tiek piespiesti dienēt Vatastānas Bruņotajos spēkos.

Tik tikko kā sociālajos medijos jau atkal tika nopublicētas neskaitāmas fotogrāfijas, kurās redzams, kā notiek Krimas bērnu militarizēšana visās Krimas pilsētās un ciematos. Tas notiek masveidīgi!

Lūk, šeit varam redzēt, kā 2021. gada 18. februārī Jevpatorijā 11. Skolas sestās klases skolnieki nodod zvērestu Putina „krievu pasaulei”. Par to viņi saņem armijas beretes.

Lūk, šeit varam redzēt, kā 2021. gada 18. februārī Simferopolē 18. Skolas bērni apmeklē ieroču izstādi. Šeit bērni varēja iepazīties ar pistolēm PMAPS un Grač, arī ar Kalašņikova sistēmas triecienšautenēm AKMAKSU un AK105automātu AS VAL un ložmetēju RPK

Lūk, šeit varam redzēt, kā 2021. gada 19. februārī Simferopoles rajona Skvorcovo ciemata skolā tiek pasniegta lekcija par okupantu karaspēku.

Lūk, šeit varam redzēt, kā 2021. gada 20. februārī Bahčisarai Andrejeva vārdā nosauktajā ģimnāzijā bērni vatņiku armijas formās tiek apmācīti, kā „tīt kājautus” un noformēt dembeļu albumus par dienestu armijā.

Lūk, šeit varam redzēt, kā 2021. gada 20. februārī Kaštanovojā bērni vatņiku armijas formās sveic okupantus.

Lūk, šeit varam redzēt, kā 2021. gada 21. februārī Bahčisarajas rajona Počtovojas ciemata skolā tika pasniegta „super lekcija” par triecienšautenes izjaukšanu un salikšanu, aptveres pielādēšanu un individuālās aizsardzības līdzekļu pielietošanu. Super lekcijas bērniem nosaukums – „Kalposim dzimtenei” (Будем родине служить)!

Lūk, šeit varam redzēt, kā 2021. gada 22. februārī Ņižnegorodskas 2. Skolas skolnieki nodod zvērestu Vatastānai. Par to viņi arī saņēma armijas beretes.

Lūk, šeit varam redzēt, kā 2021. gada 22. februārī Ņižnegorodskas rajona ciematos Kostočkovka, Žemčužina un Ivanovka vecāko klašu skolnieki nodod zvērestu Putina „krievu pasaulei”. Protams, arī viņiem tiek sarkanās beretes!

Okupantu pobedobesiju (ir tāda vatņikiem neārstējama psihiska slimība) iepriekšējā nedēļā varēja novērot arī Sevastopolē, kur pusaudži tika apbalvoti ar goda rakstiem par labo dienestu Putinjūgendā. Pilsētā notika arī mazo klašu bērnu militāri patriotiskās sacensības, atkal šāva un meta nažus. Turklāt Sevastopoles DOSAAF muzejā notika „vīrišķības lekcija” par godu vatņiku izdomātajai „piemiņas dienai” – 23. februārim.

Krimas bērnu militarizēšana saistībā ar 23. februāra prāta aptumsumu tika novērota arī Simferopolē, Jevpatorijā, Sakovā un Džankojā.

Avoti:

https://arc.construction/11141?lang=ru

https://vatastan.com/2020/08/05/putinjugends-krievijas-kara-berni/

2 comments

 1. Mūsdienu Krievijā ir daudz nelikumību. Dieviete Temīda ar savu modro skatienu redz katru netaisnību, kas notiek Krievijas Federācijā. Taisnības Dievieti Temīdu neviens nespēj piemānīt, jo viņa spēj redzēt patiesību pat tumsā. Alekseja Navaļnija aizturēšana ir pretlikumīga. Aleksejs Navaļnijs ir cilvēktiesību aizstāvis, kurš rūpējas par tautas interešu aizstāvēšanu. Aleksejs Navaļnijs ir krietns cilvēks. Pašlaik Krievijā notiek demokrātijas noriets. Diemžēl tagadējā Krievijā veidojas jauns totalitārais režīms – kapitālistiskā diktatūra. Demokrātija Krievijā ir uz nāves robežas. Šajā jaunajā un prettiesiskajā režīmā centrālo vietu ieņem partija ‘’Vienotā Krievija’’ un vadoņa Vladimira Putina personības kults. Krievija ir ar dabas resursiem bagātākā valsts pasaulē, tomēr parastie Krievijas iedzīvotāji grimst nabadzībā un bezcerībā. Kopš 2021. gada 1. janvāra minimālā mēnešalga pirms nodokļu nomaksas ir 12 392 rubļi. Taču no minimālās algas ir jānomaksā 13% liels fizisko personu ienākuma nodoklis jeb NDFL. Tas nozīmē, ka minimālā mēnešalga pēc nodokļu nomaksas būs vien 10 781 rublis. Pēc 25. februāra valūtas kursa 10 781 rublis ir nieka 120.47 eiro. Vai ar 120 eiro un 47 centiem cilvēks var pabarot sevi un uzturēt ģimeni? Vai ar 120 eiro un 47 centiem cilvēks ir spējīgs būt par atbildīgu, sociāli un politiski aktīvu pilsoni? Aleksejs Navaļnijs iestājas par katra Krievijas iedzīvotāja likumīgajām tiesībām, kā arī par tautas labklājību un brīvību. Aleksejs Navaļnijs ir ass zobens Dievietes Temīdas stingrajā tvērienā, kurš sacirtīs n-tos gadus ilgušās nelikumības, netaisnības un noziegumus. Aleksejs Navaļnijs Dievietes Temīdas vārdā nesīs taisnību Krievijā. Kauliņi ir mesti. Lai visvarenā un visu redzošā Dieviete Temīda svētī Alekseju Navaļniju! Lai Dievi svētī Alekseju Navaļniju!
  Ar mieru un saticību, Skolnieciņš no sidrabbirzs [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #Krievija #KrievijasFederācija #demokrātija #brīvība #pagāni #tiesiskums #Temīda #TaisnībasDieviete #TemīdasZobens #AleksejsNavaļnijs #BrīvībuNavaļnijam #Skolnieciņš #sidrabbirzs

Atstāj komentāru: