Putina krievu pasaule militarizē bērnus okupētajā Austrumukrainā (FOTO)

Arī Lugandosas prokremliskās teroristu organizācijas izmanto informācijas telpu propagandas gāšanai pār mūsu galvām. Nesen Lugandosas medijos parādījās „prieka” vēsts par pionieru kustības atjaunošanu Kremļa okupētajās teritorijās Austrumukrianā. Nu ko? Vecie labie laiki tiek atgriezti ar uzviju! Kas tālāk? Laikam jau GULAG nometnes tiks atkal celtas!

Interesanti ir tas, ka pašā Vatastānā jau 2015. gadā tika izveidota bērnu/jauniešu organizācija ar nosaukumu „Krievu skolnieku kustība” (Русское движение школьников). Attiecīgajā kontekstā Lugandosā tiek runāts konkrēti par pionieru kustības atjaunošanu tādā formātā un izskatā, kāda tā bija PSRS laikos. Vēl jo vairāk, lai gūtu lielāku efektu, okupanti Austrumukrainā izmanto to pašu veco padomju simboliku, par kuru tik ļoti Latvijā pārdzīvoja Pimenovs un vēl viens otrs izkropļotā latviešu mēlē runājošs Putina atbalstītājs un PSRS „labo” laiku adepts. Acīmredzot ar vecās simbolikas palīdzību okupanti grib nošaut divus fašistus ar vienu šāvienu, tādejādi pielabinot vecās paaudzes pārstāvjus, kuri varētu vēl just zināmu nostalģiju pēc aizgājušajiem jaunības gadiem, kad kā pionieri viņi dziedāja kara dziesmas pie ugunskuriem, piediršot apkārtējo vidi ap sevi.

Jauniešu un bērnu prātu zombēšana par „dzimtenes” mīlestību un nepieciešamību būt gatavam dot triecienu [iedomu] ienaidniekam jeb kurā brīdi bija īpaši manāma aizvakar – 23. februārī, dienā, kad vate sveic vīriešus, kārtīgi piedzeroties par godu padomju armijai.

Visās Lugandosas skolās šajās dienās aģitēšanas brigādes rīkoja propagandas pasākumus, piemēram, sporta sacensības, iesaistot jaunizceptās pionieru vienības. Pēc tam ļaujot pašaut pa mērķiem no triecienšautenēm un pamētāt nažus šķūņa durvīs.    

Pats bēdīgākais ir tas, ka vēl šī gada februāra sākumā, Lugandosas skolu direktori pavēlēja bērnu vecākiem iegādāties vai pašu spēkiem pašūt militārās uniformas saviem bērniem, lai tie varētu „pa skaisto” piedalīties sacensībās ar nosaukumu „Tēvijas aizsardzība”. Vecāki tika brīdināti, ja gadījumā bērniem netiks sagādātas vatņiku formas, viņiem personīgi nāksies aprunāties par dzīvi ar Lugandosas Izglītības „ministrijas” vadību, lai ko tas arī nozīmētu!

Avoti:

https://vatastan.com/2021/02/24/putina-rezima-vatniki-ar-verienu-militarize-okupetas-krimas-bernu-bernibu-foto/

https://vatastan.com/2021/02/22/vate-piespiez-donbasa-bernus-nodot-zverestu-putinam-un-vatastanai/

https://vatastan.com/2021/02/11/vatniki-krima-maca-bernus-mirt-par-putinu/

Atstāj komentāru: