Vatņiku ISKANDER raķetes nevar trāpīt pat šķūņa durvīs (video)

Pēc Armēnijas premjerministra Nikolas Pašinjana „skandalozajiem” paziņojumiem, par Vatastānas ražojuma ISKANDER ballistisko raķešu sistēmu zemo efektivitāti, kas kļuva vairāk, nekā acīmredzama nesenajā dažu dienu asinspirtī Kalnu Karabahā. Principā šis ierocis neko daudz nepalīdzēja armēņiem.

Savukārt Vatastānas Aizsardzības zābaku ministrija nopublicēja kadrus, kuros redzama ISKANDER raķešu pielietošanu pa mērķiem, drīzāk – pa mērķiem blakus mērķiem.

Kremļa propagandas mediji izplatīja šo informāciju plašākās masās, lai nodemonstrētu visiem, kā vate bliež ar 9M729 spārnotajām raķetēm pa ienaidnieka pozīcijām Sīrijā. Viņi cerēja, ka ar to pierādīs šī Vatastānas superieroča augsto precizitāti. Bet, laikam nesanāca.

Jo nopublicētajos kadros uzreiz var redzēt, ka vatņiku spārnotās raķetes nav trāpījušas pat pa šķūņa durvīm. Pat pa pietiekami lieliem objektiem krievu operacionāli taktiskās raķetes nav spējušas trāpīt, izšaujot pat divas zalves!

Iespējams, Vatastānas Zābaku ministrija ne velti visus šos gadus nedemonstrēja šos kadrus un to izdarīja tieši tagad, lai apstiprinātu Pašinjana skarbos vārdus par šo neizdevušos ieroču sistēmu.

Avoti:

One comment

Atstāj komentāru: