Ukrainā pie rokas pieķerts Vatastānas Bruņoto spēku spiegs (video)

Harkovā ir ticis aizturēts kārtējais Vatastānas spiegs, kurš vāca informāciju par ukraiņu tanka T-84BM „OPLOT” izstrādi un ražošanu. Ukrainas Drošības dienesta preses dienests ziņo, ka vatņiks ticis pieķerts pie rokas.

Izmeklēšanas laikā tika noskaidrots, ka noķertais spiegs, diemžēl ir Ukrainas pilsonis, kuru bija savervējuši Vatastānas Bruņoto spēku Ģenerālštāba darboņi, laikā, kad viņš bija atradies Vatastānā.

Tika noskaidrots, ka savervētais ukrainis, Vatastānas specdienestu uzdevumā centās šim darbiņam piesaistīt Harkovas valsts uzņēmuma, proti, Morozova vārdā nosauktā mašīnbūves konstruktoru biroja darbiniekus, kuri nodarbojās ar attiecīgās kaujas mašīnas izstrādi.

Spiegam nekas nesanāca, jo Ukrainas Drošības dienests tika laikus brīdināts. Tika sagatavota aizturēšanas specoperācija, kuras laikā spiegam tika iesmērēti neīsti dokumenti no kāda it kā biroja darbinieka.

Brīdī, kad pie spiega atradās „pilna pakete ar slepenu tehnisko dokumentāciju”, viņu aizturēja, pieķerot pie rokas. Aizturēšanas brīdi, spiegs tika brīdināts, ka viņš tiks tiesāts par valsts nodevību saskaņā ar Ukrainas krimināllikumu.

Avots:

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s