Wagner algotņi ņirgājas par Centrālāfrikas Republikas karavīriem: maina zeltu pret t-krekliem (foto)

Mēs taču vēl atceramies, ka Vatastānas Wagner grupas algotņi vēl šā gada februāra vidū tika apbalvoti ar augstāko šīs banānu republikas militāro apbalvojumi, proti, katrai Wagner plukatai tika pasnigts ceturtās pakāpes ordenis „Par nopelniem”.

Acīmredzot uz šo dāsno afrikāņu izgājienu, vatņiki bija nolēmuši atbildēt Centrālāfrikas Republikas vientiešiem ar savdabīgu dāvanu.

Nu re, jau atkal sociālajos medijos mēs varam iepazīties ar vairākām fotogrāfijām, kurā redzami laimīgi Centrālāfrikas Republikas karavīri. Kāpēc laimīgi? Jo viņi atšķirībā no viena otra sīrieša, kurš tika sacirsts gabalos un aizdedzināts, saņēma no vates piemiņas t-krekliņus. Ak cik jauki un mīļi!

Sociālajos medijos jau notiek diskusija par šādu Krievijas vatņiku atbildes gājienu, jo nav taču noslēpums, ka bez ordeņiem Wagner rīkļurāvēji saņem arī pieklājīgu samaksu par asins liešanu svešā zemē.

Tikai šajā darījumā ir vērojama vēstures atkārtošanās, jo šādā veidā Prigožins ir ieguvis tiešu piekļuvi, vai pat pilnīgu kontroli pār Centrālāfrikas Republikas zelta ieguves nozari.

Manuprāt, šāda „piemiņas” dāvana par sadarbību ar Wagner algotņu kompāniju vairāk izskatās pēc klajas ņirgāšanās un rasu diskriminācijas.

P.S. Kādreiz zeltu mainīja pret stikla krellītēm, bet tagad – pret piemiņas t-krekliem!

Avoti:

https://vatastan.com/2021/02/19/wagner-rikluraveju-labie-darbi-afrika-noverteti-ar-spidigam-blambam/

One comment

Atstāj komentāru: