Site icon Vatastānas hronika

FIB atklāj vatņiku „medību” sezonu

ASV Kolumbijas apgabala FIB reģionālā nodaļa ir izsludinājusi meklēšanā 13 Krievijas pilsoņus, kuri varētu būt saistīti ar jaukšanos ASV prezidenta vēlēšanās. Interesanti ir tas, ka starp meklētajām personām ir minēts Jevgēņija Prigožina vārds, plašākai auditorijai viņš ir pazīstams kā Putina pavārs, tas pats, kurš stāv pāri Kremļa troļļu fabrikām un privātajām militārajām kompānijām, piemēram, Wagner.

Tiek meklēti arī šie Krievijas pilsoņi: Nasims Džejhuns, Oglijs Aslanovs, Marija Bovda, Anna Bogačeva, Roberts Bovda, Mihails Burčiks, Mihails Bistrovs, Aleksandrs Krilovs, Irina Kaverzina, Vadims Podkopajevs, Sergejs Polozovs, Gļebs Vasiļčenko un Vladimirs Venkovs.

FIB grib aprunāties ar šiem Krievijas pilsoņiem, jo tiek uzskatīts, ka viņi ir piedalījušies sazvērestībā pret ASV, graujot ASV vēlēšanu komisijas, Tieslietu ministrijas un Valsts departamenta darbu.

Attiecīgie noziegumi tikuši pastrādāti laika periodā no 2014. līdz 2018. gadam. Visām šīm personām Kolumbijas apgabala tiesa 2018. gadā pasludināja notiesājošus spriedumus, bet jau brīdi vēlāk tika izsnigti aresta orderi un šīs personas izsludinātas meklēšanā.

Dienesti ziņo, ka Prigožinam ir sakari Krievijā, Indonēzijā, Katarā un pat Igaunijā, tāpēc par informāciju, kas varētu palīdzēt notvert Prigožinu, ASV ir gatava samaksāt 250 000 USD.

„Viņš visticamāk kontrolēja un koordinēja Kremļa troļļu fermu darbību, kas bija vērsta uz jaukšanos ASV iekšpolitikā un prezidenta vēlēšanu procesā. Viņa uzdevumā tika izveidotas neskaitāmas izdomātas virtuālas personas, nozogot īstu amerikāņu pilsoņu persondatus”, norāda FIB.

AVOTS: https://infonavigator.com.ua/novosti/za-informaciju-kotoraya-pomozhet-arestovat-prigozhina-fbr-poobeshhalo-250-tysyach-dollarov/

Exit mobile version