Dienas vatņiks – bijusī Austrijas ārlietu ministre Karin Kneissl

Šīs dienas vatņiks ir neviens cits, kā Austrijas bijusī ārlietu ministre Karina Kneisla, kura plašākai publikai kļuva pazīstama ar savām kāzām, kurās piedalījās visu vatņiku elks Putins. Kāpēc viņa? Tāpēc, ka ar Vatastānas vadības svētību viņa ir iecelta par nezinu kaut ko Rosņeft direktoru padomē. Ļoti iespējams, ka viņa sēdēs blakus bijušajam Vācijas kancleram Šrēderam, kurš vada šo direktoru padomi, bet varbūt viņa sēdēs klēpī Nord Stream 2 AG kompānijas izpilddirektoram Matiasam Varnigam.

Karinačka strādāja par Austrijas ārlietu ministri Sebastjana Kurca ministru kabinetā kopš 2017. gada decembra. Viņa ir īstena „āriete”, jo ir nākusi no Austrijas brīvības partija, kas, maigi izsakoties, ir ultra labēji noskaņota. Latviešu NA bāleliņi viņas priekšā pēc zīdainīšiem vien izskatītos!

Mēs vēl zinām, ka Karinočka piestrādā Kremļa propagandas medijā Russia Today par „ekspertu” – noderīgo idioteni. Par to paziņoja pati armēņu tautas kauns un negods Simonjana, „Tā sieviete, kura kāzās dejoja ar Putinu, tagad sacerēs priekš mums rakstiņus!”

Atstāj komentāru: