Paragvaja samaksāja par neeksistējošām 1 000 000 Sputnik V devām

Jau 2021. gada sākumā Paragvaja samaksāja paprāvu naudas žūksni Kremlim par 1 000 000 Sputnik-V vakcīnu piegādi. Izskatās, ka Paragvaja ir kārtīgi ieberzusies, jo februāra sākumā tā saņēma tikai 4 000 devas šīs Vatastānā radītās „super ārstējošās dziras”, bet kopš tā laika ir iestājies pilnīgs klusums.

Neviens jau vēl nevar pateikt, ko ir saņēmusi šī indiāņu valsts. Varbūt fizioloģisko šķidrumu? Sanāk, ka 7 000 000 iedzīvotāju valsts ir saņēmusi 4 000 dozu nezināma sastāva bioloģisku šķidrumu no Kremļa. Apsveicu, kārtējais Vatastānas zinātnes un medicīnas sasniegums, kas izglābs pasauli. Varbūt Rēzeknes mērs ir pie vainas ar savu aicinājumu Pavļutam iepirkt Sputnik V no Kremļa, vatņiki tagad parēķināja, ja nu gadījumā sekos „fašistiskās un rusofobiskās” Latvijas izmisuma kliedziens pēc palīdzības, tad vakcīnu visiem nepietiks? Kā nekā Vatastāna nevarētu pastāvēt bez „fašistiem un nacistiem” Latvijā, a bez indiāņiem – mierīgi!

Man jau liekas, ka pie vainas ir Vatastānas un Argentīnas tehnoloģiskā atpalicība, šīs valstis nav spējīgas tik lielos daudzumos saražot kvalitatīvas vakcīnas, pat vietējai vatei nepietiek. Izskatās, ka Paragvaju varētu ierakstīt Ginesa rekordu grāmatā ar titulu – „valsts, kura pirmā tika @pist@ ar Sputnik V”.

Tikai atgādināšu salīdzinājumam, ka Pfizer kompānija 2021. gadā vien bija plānojusi saražot 2 miljardus vakcīnu pret Covid-19. Arī šai kompānijai nesanāk ievērot solītos termiņus un apjomus, bet tas, ko šī kompānija ir jau paveikusi, nav nemaz salīdzināms ar Kremļa iespēto Krievijas pilsoņu vakcinēšanā.

Nožēlojami, uz, ko cerēja Paragvaja, ja pašā Krievijā no Covid-19 ir miruši jau vismaz 500 000 cilvēku, un tie ir tikai oficiālie dati, nemaz par pārpildītajiem morgiem Krievijas pilsētās nerunājot.

Atstāj komentāru: