Wagner rīkļurāvēji apmāca Venecuēlas speciālo uzdevumu vienības

Redzi kā, Wagner asinssuņi ir tikuši pamanīti atkal Venecuēlā. Izrādās, ka Venecuēlas Bruņoto spēku Stratēģiskās pavēlniecības speciālo uzdevumu vienību mācībās kopā ar bruņoto spēku (FAES), Speciālās nozīmes spēku (FAES), un Venecuēlas Bolivara Republikas nacionālās policijas (PNB) vienībām piedalījās arī bēdīgi slavenie Wagner algotņi.

Godīgi sakot, Wagner algotņu klātbūtne Venecuēlā sen jau kā nav nekāds noslēpums, bet saskaņā ar Kremļa teikto, krievu algotņu tur nav, tātad tie ir kārtējie ihtamņeti, proti, lielgabalu un dronu gaļa.

Ir zināms, ka krievu privātās militārās kompānijas Venecuēlā nodrošina naftas ieguves un pārstrādes objektu apsardzi. Arī Venecuēlas prezidentu Mauduro apsargā Putina laipnie zaļie vīreļi, bet brīvajos brīžos, krievu algotņi apmāca un dzenā pa džungļiem Venecuēlas karavīrus.

Tātad nesen Venecuēlā notikušo mācību laikā tika uztaisītas vairākas fotogrāfijas, kurās var pamanīt krievu ražojuma militāro ekipējumu, to skaitā formas tērpus, ķiveres LŠZ-1 un 7,62mm Kalašņikova ložmetējus PKP PEČEŅEG.Šāda veida ieroči oficiāli nav tikuši piegādāti Venecuēlas armijai.

Šie attēli tikai vēlreiz apstiprina, ka Kremlis atbalsta diktatora Nikolasa Mauduro režīmu Venecuēlā. Turklāt Prigožinam atkal ir pieeja naftas resursiem un citām Venecuēlas dabas bagātībām.

Atstāj komentāru: