Krimā okupanti pārbauda skolēnu kaujas gatavību

Sociālajos medijos jau atkal ir nonākuši fotoattēli, kuros var redzēt, kā Vatastānas okupācijas vara turpina militarizēt okupētās Krimas pussalas bērnus un jauniešus.

Šā gada marta pirmajā nedēļā vienu no Saki pilsētas skolām apmeklēja tā sauktais Krimas pašaizsardzības pulka pavēlnieks Mihails Šeremets (Михаил Шеремет). Šis okupantu ērglis bija un turpina aktīvi piedalīties Krimas pussalas okupēšanas procesā.

Attiecīgajā Krimas skolā okupanti pārbaudīja to, cik kārtīgi tiek uzspiesta Putina krievu pasaules propaganda Krimas bērniem, tos militarizējot un sagatavojot tālākam dienestam okupantu bruņotajos spēkos.

Šoreiz skolnieki laipno zaļo cilvēciņu formās, turot apdriskātas no koka izdrāztas triecienšautenes rokās, parādīja tēvocim Šeremetam savas iemaņas karošanā. Tikai atgādināšu, ka paši Krimas pamatiedzīvotāji neslēpj, ka Šeremets 2014. gadā nodarbojās ar banku spridzināšanu, kamēr Kremļa kazaki un „pašaizsardzības” spēki pārņēma kontroli pār ukraiņu spēku bāzēm un administratīvajām ēkām. Turklāt Šeremets reiz bija apsūdzēts reiderismā un par citiem noziegumiem, ko viņš bija paveicis vēl pirms Krimas aneksijas.

Bet tagad Krimas skolām šī kriminālā elementa priekšā ir jāatskaitās par bērnu militarizēšanu un Putina krievu pasaules propagandas izplatīšanu Krimas pussalā. Nožēlojami!

Avoti:

https://arc.construction/11759?lang=ru

https://myrotvorets.center/criminal/sheremet-mikhail-sergeevich/

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s