Putina kibermērkaķiem īstā vieta ir aiz restēm

Vatastānas pilsonis Sergejs Medvedevs, kurš ir viens no „īpašajiem lāčiem” (FANCY BEAR), tagad par veiktajiem kibernoziegumiem atsēdēs 10 gadus uz nārām kādā no ASV cietumiem. Kā teikt, ja lācītis ir agresīvs, tam ir jāsēž krātiņā, vai arī…

Cik zināms, Medvedevs ir viens no kompānijas Infraud Organization dibinātājiem. Šī kompānija nodarbojās ar zagtu persondatus iegūšanu un tirgošanos, īpašu uzmanību veltot baku kartēm un ļaunatūras izplatīšanai. Nevar izslēgt, ka šī persona ir sadarbojusies vai pat strādājusi krievu drošības dienestu uzdevumā.

Saskaņā ar jeņķu izmeklētāju veiktajiem aprēķiniem, 33 gadus vecais „kibermērkaķis” Medvedevs ir nodarījis 568 000 000 USD lielus zaudējumus ASV. Kibermērkaķis, kurš mēdza sevi dēvēt par StellsSegmed un Serjbear, ir atzinis savu vainu tiesas priekšā, piekrītot, ka ir pārkāpis likumu par reketa un koruptīvo organizāciju apkarošanu. Tagad varēs mazliet atpūsties 10 gadus, ja, protams, kameras biedri to atļaus.

One comment

  1. Алексей Навальный очень смелый и мужественный оппозиционер. Он является правозащитником, который защищает такие ценности демократии как свободу слова, свободу мысли и свободу выбора. Алексей Навальный великий человек, который готов отдать жизнь, чтобы изменить Россию в лучшею сторону. Он как острый меч в руках Богини правосудия Фемиды. Пусть Боги благословят Алексея Навальнова! Да защитят его Боги от гонений и репрессий!
    С уважением, Skolnieciņš
    ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
    Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
    П.С. Свободу Алексею Навальному!

Atstāj komentāru: