Itālijā aizturēts krievu spiegs un itāļu vatņiks

Paldies Dievam, Itālijas drošības dienesti neguļ. Aizvakar, 30. martā, Romā par spiegošanu Kremļa labā tika aizturēts kāds no Itālijas Jūras spēku kapteiņiem un kāda krievu militārpersona, kas „strādāja” Krievijas vēstniecībā.

Itāļu specdienestu darbinieki bija jau laikus informēti, atlika vien čaļus pieķert pie rokas nozieguma vietā. Tā arī notika. Itāļu tautas nodevējs tika aizturēts brīdī, kad viņš krievam pasniedza slepenus dokumentus, par ko pretī saņēma naudu. Cik var saprast, arī krievs ir aizturēts.

Šobrīd itāļu tiesībsargājošās institūcijas cenšas noskaidrot krieva juridisko statusu, jo zināms, ka šis lielvaras pārstāvis „strādājis” Krievijas vēstniecībā.

Abi aizturētie nelaimes putni tiek apsūdzēti spiegošanā un Itālijas valsts drošības apdraudēšanā. Runā, ka abus var ietupināt uz 10 gadiem.Itāļu mediji ziņo, ka šis ir ļoti nopietns skandāls, kas nepārprotami parāda, cik dziļā p@k@ļ@, oi, atvainojos, cik plašos Krievijas ģeopolitiskās okupēšanas un pakļaušanas politikas un maigās varas apskāvienos atrodas Itālija, it sevišķi Lombardija. Itālijas mediji atgādina, ka reiz jau Kremlis bija izvērsis dezinformācijas kampaņas pret Itāliju, bet tagad var oficiāli arī atzīmēt, ka Krievija nodarbojas ar spiegošanu Itālijā.P.S. Pasaulei ir jāzinas par visiem Kremļa “labajiem” darbiem!

Atstāj komentāru: