Zīme, ne zīme – bet zvejas kuģis grib ko pateikt Putinam un visai Vatastānai (video)

Neesmu Baba Vanga, bet diez, ko viņa teiktu, ja vispār, ko jebkad ir teikusi, jo šī vecene ir nekas vairāk kā FSB informācijas operācija pret savu tautu… nu cik var cirst par to, ka Putins ir tas dievu izredzētais, kas izglābs pasauli. Izglābs no kā? No sēņu civilizācijas?

Bet runājot par zīmēm, šoreiz no elles, tad gribu teikt, ka nesen Pēterburgā kuģu būvniecības rūpnīcā „PELLA” uz sāniem apgāzās zvejas traleris „SKORPION”. Diemžēl ir līķi, zināms, ka vairākus cilvēkus ir aiznesusi Ņevas straume, un pats kuģis esot bijis pilns ar cilvēkiem.

Zīmīgi, ka kuģis ir nokrāsots Vatastānas karoga krāsās, līdz ar to saskatu šeit kaut ko simbolisku. Šarlatāni un zīlnieki teiktu, ka ar Putina krievu pasauli ir cauri!

One comment

  1. Vispār jau vārdu Dievs raksta ar Lielo burtu.
    Rakstā ir nedaudz pieminēta reliģiskā tēma. Es arī esmu latviešu pareizticīgais.
    Kā kādreiz teica krievu disidents Vladimirs Bukovskis (tas, kuru psrs GULAGa režīms apmainīja pret Čīles komunistu Luisu Korvalanu) par krieviniekiem – oņi pravoslavniji toļka po skoļka, što pered ķem, kad udariķ ķebe s taparom po galave, oņi perekresķitsa! ( viņi ir pareizticīgie tikai tik daudz, ka pirms iesitīs tev ar cirvi pa galvu, pārkrustīsies!).

Atstāj komentāru: