Kā Kremļa algotnis Donbasā novāca savējos un sevi (video)

Kremļa propaganda atrod arvien jaunus veidus, kā attaisnot pat visabsurdākās lietas un veselam prātam grūti aptveramo krimnašistu lielgabala gaļas ikdienas dzīvi ierakumos. Šoreiz paraugstunda no Kremļa okupētās Austrumukrainas, kurā jau vairākus gadus notiek bruņots konflikts ar Krievijas militārajiem spēkiem. Ar vien biežāk, medijos uzpeld dažāda satura informācija par vardarbību Donbasā. Protams, katram medijam savs skatījums un „interpretācija”, taču parasti patiesība tam visam ir kaut kur pa vidu.

Piemēram, ukraiņu portāls antikor.com jau ir pastrādājis un publicējis satīriskā stilā veidotu atmaskojošu rakstu par Kremļa propagandas mašīnas neveiklajiem mēģinājumiem slēpt to, kas notiek vatņiku ierakumos otrpus frontei okupētajā Donbasā. Publikācijā ziņots, ka teroristi esot izplatījuši video, kurš stāsta par Ukrainas diversantu nodarīto ļaunumu – piecu krimnašistu, kuri drosmīgi atradās kaujas lauka pirmajā līnijā, lai sargātu Putina krievu pasauli no Kijevas „nacistiem”, „gļēvu” noslepkavošanu. Kremļa propagandas video sižetā tiek parādīti daži kadri no notikuma vietas un interviju ar morga speciālistu, kas apstiprina propagandas izplatīto vēstījumu, par to, ka viens no tēvzemes aizstāvjiem ir kritis no snaipera raidītas lodes no ļoti tāla attāluma, bijis precīzs trāpījums smadzeņu podā, savukārt pārējie četri ir nošauti no ļoti tuva attāluma. Jāatzīst gan, ka video samontēts visai juceklīgi, pat haotiski, daudz dažādu kadru un personu, kas apstiprina viena otras teikto.

Taču kā liecina Twitter lietotāju komentāri un publicētie Ukrainas izlūkdienesta dati reālā situācija un notikumu norise ir absolūti citāda. No izmeklēšanas datiem zināms, ka „kritušie” algotņi jau ilgu laiku bija lietojuši alkoholu. Beigu beigās viens no viņiem, protams, atrodoties spēcīgā reibumā sāka bliezt no kalaša pa savējiem. Tā arī tika nogalināti četri krimnašisti ar daudziem šāvieniem no ļoti tuva attāluma. Pēc labi pastrādātā darbiņa, šāvējs izdarījis pašnāvību, ieliekot sev lodi pierē. Pašlaik nav skaidras informācijas, kas ir bijis šā nodarījuma motīvs. Antihumānie apstākļi, atrodoties Donbasa ierakumos, varbūt ģedovščina? Varbūt bezpalīdzības sajūta un apziņa, ka dzīvē nav jēgas, kas varētu nomocīt ikvienu atrodoties aktīvajā kara zonā, turklāt vēl karojot ļauno spēku pusē? Lai kā arī nebūtu sabiedrība ir pelnījusi dzirdēt patiesību, nevis Kremļa uzlabojumus un versiju, kas vislabāk atbilst viņu propagandas vēstījumiem. Šajā gadījumā vainojami nebija nedz diversanti, nedz teroristi, nedz kāds cits ļaundaris, bet pašu cilvēku nespēja pieņemt racionālus lēmumus, un milzu pagrimums, kas valda konkrētajā sabiedrības daļā.

Avoti:

https://antikor.com.ua/articles/463778-trupy_5_rossijskih_naemnikov_unichtohennyh_na_opornom_punkte_pod_golubovskim_video

One comment

 1. Ir aizvadīta skumju un sēru diena – Latvijas Republikas okupācijas diena. Vakardien, 17. jūnijā, apritēja šī notikuma 81. gadadiena. Pirms 81. gada Padomju Krievijas Strādnieku un Zemnieku Sarkanā Armija pretlikumīgi iebruka manā Tēvzemē. Šāds nosaukums šai reideru un marodieru bandai bija no 1918. gada 15. janvāra līdz 1946. gada februārim, līdz to pārdēvēja par Padomju Armiju. Šajā dienā Latvijas Republikas valdība krita, un kontroli pār manu Tēvzemi kopā ar Sarkano Armiju pārņēma PSRS sūtniecība Rīgā. Latviešu nacionālā valdība tika iznīcināta. Latvieši tika salauzti. Iesākās baiļu un šausmu laikmets, tas ilga nedaudz vairāk kā pusgadsimtu. Paldies Dieviem, šis baiļu un šausmu laikmets ir beidzies. Latvieši ir brīvi, un Latvija ir atguvusi savu neatkarību. Sentēvu Dievi ir palīdzējuši mūsu tautai. Latvju Dievi ir svētījuši mūsu valsti un tautu. Diemžēl mūsdienās Krievijas Federācija kā Padomju Sociālistisko Republiku Savienības mantiniece nav nožēlojusi savu vainu un atvainojusies latviešu tautai. Tā vietā Krievija Latvijas teritorijā uztur sev lojālu 5. kolonnu, kas joprojām apdraud Latvijas un latviešu tautas nākotni. Mūsdienu Krievijā valda lielkrievu šovinisms – militārais un pareizticīgo baznīcas kults. Tādi Krievijas Federācijas TV kanāli kā Soyuz (TV kanāla Soyuz mājaslapa: tv-soyuz.ru), Telekanal Spas (TV kanāla Spas mājaslapa: spastv.ru), Telekanal Zvezda (TV kanāla Zvezda mājaslapa: tvzvezda.ru) un Pobeda International (TV kanāla Pobeda mājaslapa: pobeda.tv) vairo lielkrievu šovinismu Krievijas sabiedrībā. Šie Kremļa propagandas rupori kultivē lielkrievu šovinismu un grauj kritisko domāšanu. Tie sēj neiecietību un naidu. Šādi pašreizējais Krievijas režīms skalo smadzenes savas valsts un kaimiņzemju iedzīvotājiem. Par nelaimi, mūsdienu Krievija nav paudusi nožēlu par izdarīto. Diktators Vladimirs Putins un viņa kabatas partija “Vienotā Krievija” turpina pārrakstīt vēsturi sev tīkamā gaumē. Atliek vien lūgt Sentēvu Dievus, lai mūsu tauta būtu spēcīga un drosmīga. Atliek vien lūgt Latvju Dievus, lai šie traģiskie notikumi nekad neatkārtotos.
  Ar cieņu pret Tēvzemi, Skolnieciņš no sidrabbirzs
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #Latvija #LatvijasRepublika #latviešu #latviskums #latvietība #ticība #lūgšanas #LatvjuDievuSvētība #brīvība #pagāni #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #Māra-VeļuMāte #Māra-ZemesMāte #sidrabbirzs

Atstāj komentāru: