Snaipera ievainots Donbabves vatņiks Kremļa propagandas kanālos tēlo mierīgo iedzīvotāju

Kremļa okupētajā Austrumukrainā Simonjanas un Kiseļova kolēģi, proti, propagandisti ir uzņēmuši kārtējo melu sižetu par kādu „mierīgo iedzīvotāju” Sašenku Sļepcovu, kurš uz savas ādas ir izbaudījis Ukraiņu snaipera raidītu lodi. Izrādās, ka Saņoks nav nekāds mierīgais iedzīvotājs, bet gan prokremliski noskaņots kaujinieks. Par šo stāstu jau paspējuši izņirgāties virkne ukraiņu, kas ikdienā nodarbojas ar Kremļa dezinformācijas un viltus ziņu atmaskošanu. Kaut arī šis stāsts nav par puisīti apakšbiksītēs, to tomēr ir vērts noklausīties.

Respektīvi, Kremļa TV kanāla ROSSIJA-24 darboņi šā gada oktobra sākumā uzfilmēja propagandas sižetu Kremļa okupētajā Ukrainas teritorijā.

Lai diskreditētu Ukrainas karavīrus, Kremļa propagandisti mazliet sagrozīja notikušā incidenta faktus, uzdodot ievainotu vatņiku kaujinieku par mierīgo iedzīvotāju, „kurš ir balts un pūkains, un nekādi nav saistīts ar Kremļa apbruņoto „ogļraču un strādnieku” formējumiem”.

Kremļa propagandisti Aleksandrovskā uzņemtajā sižetā stāsta par ukraiņu snaiperiem, kuri „šauj pa mierīgajiem iedzīvotājiem”, un iepriekšminētais ievainotais „mierīgais iedzīvotājs” Saņoks tiek likts kameras priekšā, kā neapgāžams Ukrainas bruņoto spēku agresijas pret mierīgajiem iedzīvotājiem pierādījums un fakts. Tikai laimīgas sagadīšanās pēc viņš tomēr nekļuva par GRUZ-200 sastāvdaļu, bet par Kremļa klaunu viņš gan tagad ir kļuvis.

Nabaga vatņiks-kaujinieks 2021.gada februārī tika labi ievainots vēderā, kā pats sižetā stāsta, „beidzot varēju aplūkot savas desas”. Toreiz Kremļa mediji naski ziņoja, ka „Ukrainas karaspēka apšaudes laikā ir ticis smagi ievainots 1999. gadā dzimis Donbasa mierīgais iedzīvotājs,”… bla, bla un vēlreiz bla. Protams, ka par to, ka Aleksandrs ir Kremļa algotnis, nekas netika teikts.

Bet meliem ir īsas kājas, vai ne?

Interesanti ir tas, kas vatņiks Aleksandrs Sļepcovs tagad no sava konta sociālajā vietnē ODNOKLASNIKI ir izdzēsis visu informāciju, kas liecinātu par viņa saikni ar prokremliskajiem kaujiniekiem Donbasā.

Bet viņš tomēr ir viena naiva dvēsele, jo visi viņa dati jau labu laiku iepriekš bija tikuši apkopoti ukraiņu izveidotās vietnes MIROTVOREC datu bāzē, lai nekad neviens neaizmirstu par šī puiša veiktajiem „varoņdarbiem” Austrumukrainā. Attiecīgajā datu bāzē ir apkopota pietiekami daudz informācija, to skaitā fotoattēli, kuros Saņoks pozē vatņiku okupācijas spēku formastērpā, turot rokās krievu armijas ieročus.

 

AVOTI:

https://www.iccrp.org/ru/rossyjskyj-kanal-vыdal-ranenogo-boevyka-za-myrnogo-zhytelya/

https://myrotvorets.center/criminal/slepcov-aleksandr-sergeevich/?fbclid=IwAR3tZfXvnEM8cnttY7JDsbTmYF5KT7kSJUhFsbrMAa-siimB5tN_9Lpnqqs

Atstāj komentāru: