Dienas vatņiks – biedrs komunists no Spānijas Alberts Santins

Visticamāk, šo vateni personīgi pazīst gan Tatjana Ždanoka un jaunais Krievijas vēstnieks Latvijā Mihails Vaņins, varbūt pat pats Sīrijas Asads.

Šis spāņu vatņiks, kuru varētu klasificēt kā piederīgu vaboļu kārtai no leptinotarsa ģints lapgraužu kārtas, vienkāršāk sakot, Kolorādo vaboļu grupējumam, ļoti biežu sprēgā ar saviem domu graudiem Spānijas medijos, protams, ka tie visi ir prokremliski, bet Lukašenko Baltkrievija ir viņa sapņu zeme. Viņš pats sevi dēvē par Katalonijas sabiedrības Komunistiskās partijas Centrālās komitejas ģenerālsekretāru, bet citiem liek sevi uzrunāt nevis par kungu, bet par vatņiku … oi, atvainojos, par biedru.

Piemēram, runājot par to, kas notiek Baltkrievijā, viņš pauž, ka pie visa ir vainīgs Soross, Polija un Čehija un nevis pats baķka. Salīdzinot dzīvi Spānijā ar dzīvi Baltkrievijā, viņš nespēj saprast, kā tas ir, ka baltkrievi ir tik nepateicīgi un nespēj novērtēt to, ko kartupeļu fīrers ir viņiem devis.

Alberts Santins, “Viņi dzīvo neatkarīgā, spēcīgā valstī, un viņi nezina kā tas ir celties katru rītu, lai izietu Barselonas ielās un redzētu to, kā uz ielas guļ 400 līdz 500 bada nomocīti cilvēki. Spānijā vairāk kā puse jauniešu nestrādā un nemācās. Aptuveni četrdesmit procenti Andalūzijas iedzīvotāju ir bezdarbnieki. Tādās pilsētās kā Seūta un Melilja [interesantā kārtā tās ir Spānijas autonomās pilsētas otrpus Vidusjūrai Ziemeļāfrikā] puse iedzīvotāju dzīvo zem nabadzības līmeņa. Kad Spānijā atnāk ziema, daudzi dzīvo bez apkures, jo nevar atļauties nopirkt kurināmo. [Nu tu sadirsi komunist, Spānija un ziema!] Vai to jūs baltkrievi vēlaties?”

Spāņu izcelsmes Kremļa un Lukašenko noderīgais idiots uzskata, ka Lukašenko Baltkrievijā ir vairāk demokrātijas kā jebkurā citā Eiropas valstī.

Kaut arī Santins vēl nav nemaz nodzīvojis pilnus 30 gadus uz šīs pasaules, viņš ir kļuvis par Katalonijas Komunistu partijas līderi. Turklāt viņš sevi ir pasludinājis par Lukašenko Baltkrievijas Atbalsta Asociācijas prezidentu. Acīmredzot šī organizācija arī darbojas Katalonijā, tai nav interneta vietnes, bet ir FB lapa ar 715 sekotājiem.

Katalonijas Komunistu partija uzradās 2019. gadā, tās mērķis ir “cīnīties par Katalonijas strādnieku tiesībām, cerot izveidot neatkarīgu Katalāņu Sociālistisko Republiku.” Šai vatņiku organizācijai ir maziņš birojs Barselonā, biroja sienas tur ir rotātas ar Ļeņina un Staļina portretiem, un protams, ka arī ar kartupeļu fīrera fotogrāfijām.

Attēlā: Santins tiekas ar Baltkrievijas Komunistu partijas locekļiem

Spriežot pēc Santina publicētajām fotogrāfijām sociālajos medijos, viņš mēdz viesoties Baltkrievijā, lai tiktos ar vietējā režīma pārstāvjiem un sev līdzīgajiem vatņikiem, lai kopā piedalītos Lukašenko propagandas pasākumos un demostrācijās.

Attēlā: Santins kādas demonstrācijas laikā Minskā

 

Attēlā: Santins kopā ar Lukašenko režīma represīvo dienestu pārstāvjiem

Attēlā: Santins ierodas Baltkrievijā jau sesto reizi

Spriežot pēc tā, ko Santins mēdz publicēt savā Twitter kontā, viņš atbalsta Lukašenko drošības struktūru nežēliīgo izturēšanos pret miermīlīgajiem baltkrievu tautas protestiem, kā arī propagandē un attaisno nāves sodu piemērošanu.

Ā, un jā – šis katalāņu komunistu cūka ir precējies ar baltkrievieti!  

 

Attēlā: Santins ar sievu

Atstāj komentāru: