Kremlis tikumus nemaina: turpina spļaut akā, no kuras reiz dzēra

Šoreiz vēlos Jums pastāstīt to, kā “agresīvā” NATO reiz glāba Krieviju no bada. Nav noslēpums, ka šobrīd Kremļa mediju mīļākais uz riņķi maļamais stāsts ir par NATO, kuras mērķis, uzdevums un misija “ir sagraut Krieviju un nozagt tās resursus”. Kaut gan patiesībā vienīgā reize, kad padomju vai krievu zaldāts nonāca sapiera lāpstas metiena attālumā no NATO karavīra bija toreiz, proti, 30 gadus tālā pagātnē, kad krievu zaldātiņi krāva laukā humanitāro palīdzību no “agresīvā NATO bloka” kravas lidmašīnām tur pat savā Makavā.

Tas notika pagājušā gadsimta deviņdesmito gadu sākumā, kad PSRS plāna ekonomika bija cietusi pilnīgu fiasko un “jaunās” Krievijas ekonomika nebija spējīga nodrošināt tās iedzīvotājus pat ar pašām visprastākajām pirmās nepieciešamības pārtikas un higiēnas precēm – maizi, pienu, cukuru un tualetes papīru kaut vai.

Un tā, kā Skabajeva un Zaharova mēz teikt, “asinskārais” NATO bloks noorganizēja 282 reisus uz Maskavu, lai piegādātu vairāk kā 7000 tonnu pārtikas preču, to skaitā sasaldētas vistu kājiņas, sauso pārtiku, kartupeļu cieti, gaļas konservus, medikamentus un higiēnas preces. Tas notika tieši 30 gadus iepriekš – 1992. gada janvārī.

Šajā fotogrāfijā redzam kā NATO bloka “nāvi nesošais” iekrāvējs cenšas ar pārtikas produktu paleti uzbrukt padomju karavīram, droši vien lai atņemtu viņam nodriskāto kokvilnas mundieri, taktisko pižiku, kirza zābakus un kājautus, kas saglabāti vēl kopš Otrā pasaules kara beigām.    

Как НАТО кормило Россию

Šī ir ļoti slepena bilde. Te redzam, ka “naidīgais” NATO bumbvedējs ir atvedis krieviem briesmīgu kravu – saldētus vistas šķiņķīšus, Nestle sauso pārtiku un Uncle Ben’s pusfabrikātus.

Как НАТО кормило Россию

Padomju kadeti izkrauj NATO atvestos miltu un cukura maisus. Turklāt pēdējo 150 gadu laikā šī bija jau ceturtā reize, kad “asinskārie” amerikāņi glāba Krievijas tautu no bada. Neatceros, ka Latvija, Lietuva un Igaunija būtu jebkad saņēmušas no amerikāņiem šādu palīdzību, jo mums, paldies Dievam, ar pārtikas apgādi vienmēr viss ir bijis kārtībā.

Как НАТО кормило Россию

Šeit arī paši “asinskārie” NATO karavīri, kas slepus ar bumbvedējiem ir atveduši saldumus. Droši vien, kad būs izkrāvuši konfektes, tie atpakaļ  uz Ameriku vedīs padomju pilsoņiem atņemtos dārgumus – hruščovkas, tējas sēni, hanteles un dembeļa albūmus.

Как НАТО кормило Россию
Как НАТО кормило Россию

Daudzbērnu ģimene kaut kur plašajā Krievijā saņem pārtikas produktu sūtījumu no NATO.

Как НАТО кормило Россию

NATO humanitārā palīdzība PSRS/Krievijai/Vatastānai vienmēr bija par brīvu, bet pats stulbākais ir tas, ka viena daļa no NATO piegādātās pārtikas pēc tam tika mierīgi izlikta vietējo veikalu plauktos. Jau tad aktīvākie vatņiki piesmēja NATO labo žestu un apčakarēja savus līdzpilsoņus. Tipiska homo-sovetikus rīcība! Pat šeit labā un gudrā padomju vara/nomenklatūra/komunistiskā sistēma nolēma mazliet nopelnīt uz savu pilsoņu rēķina.

Как НАТО кормило Россию

Vai tiešām Krievijai vajadzētu baidīties no NATO, ja tā būtu normāla un tiesiska valsts, bez autokrāta tās priekšgalā un augstākā mēra korupcijas visos tās līmeņos?

Avots:

Как НАТО кормило Россию

Atstāj komentāru: