Neatkarīgā Rīta Avīze kurina baumas Kremļa stilā?

“Neatkarīgā Rīta Avīze”… kas tas ir par tādu mediju? Vai tiešām šī medija darboņi ir tik aprobežoti savās fantāzijās, ka atļaujas prognozēt Krievijas iebrukuma Ukrainā sākumu, ļaujot likt tādas ”ziņas” un atsaucoties uz kaut kādu tur meteorologu Jāni Tralli. Tiešām, šodien (10.02.2022.)!?

Kāpēc jūs – mediji, astrologi, sinoptiķi un visi pārējie dīvāna pirdēji, no kara Ukrainā taisāt šovu un izkliadi, liekot likmes it kā tā būtu tikai kāršu spēle? Tur iet bojā cilvēki katru dienu. Turklāt Krievija Ukrainā iebruka jau 2014.gadā, bet attiecīgie priekšdarbi ar spiegu, diversantu, nodevēju un Putina adeptu rokām Ukrainā tika veikti vēl agrāk. Savā ziņā, Putina propagandas mašīna ir “labi pastrādājusi”, liekot daudziem, to skaitā vecās Eiropas politiķiem – makronveidīgajiem snobiem noticēt, ka karš vēl tikai var būt, bet kā tas var tikai vēl būt, ja jau tas notiek kopš 2014. gada.

Kas jūs par notriekto MH-17, tā pat kā par sīvajām kaujām Doņeckas lidostā un provokācijām Mariopolē un Odesā esat jau aizmirsuši, tā pat kā par zaļajaiem laipnajiem burjatiem, kas ar tankiem ieradās Krimas pussalā un 16. martā palīdzēja noorganizēt referendumu Staļina gaumē, esat piemirsuši? Vai tad tas jau nebija Krievijas uzbrukums suverēnai valstij, pārkāpjot visas iepriekš noslēgtos drošības līgumus un svēti dotos solījumus?

Avots: https://tautaruna.nra.lv/citi/370594-sinoptikis-prognoze-kad-krievija-iebruks-ukraina-nosaucot-precizu-datumu/

Atstāj komentāru: