Dienas vatņiks – Ainārs Šlesers

Bēdīgi slavenais bijušais vācu politiķis, tas pats, kurš reiz bija Vācijas kanclers – Gerhards Šrēders, nav vienīgais (eks)politiķis no Kremļa nicinātajiem Rietumiem, kurš tagad cītīgi strādā Kremļa interesēs. Ja reiz šīs personas to dara tagad, tad visticamāk tās to ir darījušas arī iepriekš.

Neatkarīgie Krievijas žurnālisti, kuriem vēl pietiek dūšas stāties pretī Putina režīmam ir veikuši izmeklēšanu, noskaidrojot, ka Kremļa kompānijās melnās miesās bez vācieša raujas vēl vismaz 14 bijušie politiķi no dažādām Rietumeiropas valstīm, arī no Latvijas, un tas ir neviens cits kā Ainārs Šlesers. Ir ļoti dīvaini redzēt A. Šleseru šajā kompānijā starp bijušajiem Vācijas, Austrijas un Francijas kancleriem un premjerministriem. Krievu žurnālistiem izdevās identificēt pat vienu deputātu no Indijas.

Kā norāda Maskavas Nacionālās Pētnieciskās Universitātes Ekonomikas augstskolas Politisko tehnoloģiju centra pirmais viceprezidents Aleksejs Makarins, “Krievijā šis prakse dot darbu izbijušiem ārvalstu politiķiem nav nekas jauns. Politiķi taču arī vēlas legāli nopelnīt, tāpēc tā ir visai normāla prakse nodarbināt atvaļinātos.”

Tiek norādīts, ka pēc tam, kad Rietumi noteica sankcijas pret Krieviju, Kremlis sāka aktīvāk vervēt Rietumu politiķus, lai panāktu lielāku atbalstu savai agresīvajai politikai.

Redzot, ka pēdējā laika tā saukto antivakseru protestu akcijās arvien aktīvāk piedalās A. Šlesers, A. Mamikins un izbijušais SAB darbinieks A. Babris, mazāka kalibra aktīvistus es šoreiz nemaz necentīšos uzskaitīt, mēs varam pieņemt, ka šos protestus finansē un atbalsta Kremlis, jo atklātībā ir nākusi informācijas par to, ka A. Šlesers iespējams uz pilnu slodzi strādā Kremļa kompānijā РЖД Интернешнл, kas ietilpst Krievijas Dzelzceļa holdingā.

Avots: pardrosibu.lv

Atstāj komentāru: