Vatņiks Vulgaris – Svetlana Savicka

2003. un 2004. gadā ļoti aktīvi piedalījusies dažādos pasākumos, ko rīko ”Штабе защиты русских школ”. Publicējas ar haštagu #ESGRIBUSTRADAT, ko radījis Dimitrijs Kuznecovs.
Šobrīd – Sabiedriskās organizācijas “9maijs.lv” valdes locekle.

2009. gads – Svetlana Savicka (SC) norādīta kā Krievu janiešu Organizācijas «Mums pa ceļam» vadītāja, tajā pašā laikā esot RD deputāte. Organizācijas īpašnieki, jeb dibinātāji it tā sauktā ekstrēmista “Osipova partija”, kas 2015. gadā tika likvidēta. Zināms, ka 2012. gadā viņš ir pievienojies Vladimira Lindermana partijai.

2009. gadā Organizācija “Mums pa ceļam” Džohara Dudajeva gatves pārdēvēšanu par Kosmonautikas aleju vai Mihaila Zadornova ielas vārdā, parakstījuši vairāk nekā 1000 cilvēku. Taču ideja noraidīta. 

Ilgu laiku, jau kopš 2009. gada minētā organizācija aktīvi popularozē 9.maija svinības.
9.maijs ir viens no pamanāmākajiem krievu jauniešu organizācijas ”Mums pa ceļam” projektiem. Organizāciju vada Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs Vadims Baraņņiks (SC) un domes deputāte Svetlana Savicka (SC), biedrības valdē darbojas arī vadībā ir Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC). 9.maija mērķis ir rūpēties par Otrā pasaules kara veterāniem, kā arī godināt Krievijas uzvaru pār nacismu.  
Lasīt vairāk: https://gorod.lv/novosti/152920-freimanis-9maija-dosies-gajiena-lai-atzimetu-partizanu-kara-sakumu-pret-okupantiem#ixzz6fSMJC1UO

23.augustā parādījās ziņas par Politiski pietuvināto uzdzīvi – tā varētu raksturot to, kas vairākus gadus notika Rīgas domes struktūrās un kapitālsabiedrībās. “Rīgas namu pārvaldnieks”, “Rīgas satiksme”, Rīgas tūrisma attīstības birojs – visās šajās struktūrās ir aktīvi kriminālprocesi par mantas izsaimniekošanu. Kriminālprocesā kā iespējami fiktīvie RNP Attīstības projektu nodaļas darbinieki figurēja vairāki ar “Saskaņu” saistīti cilvēki. Piemēram, bijusī  Rīgas domniece Svetlana Savicka, toreizējo domes deputātu dzīvesbiedres Žanna Pankratova un Aleksandra Klementjeva. https://jauns.lv/raksts/zinas/401161-politkonsultantu-uzdzive-rd-strukturas-pat-240-eiro-stunda-no-rigas-satiksmes

Šobrīd aktīvi darbojas krievu tiesūbu aizsardzībā – pauž uzskatu, ka Latvijas varasiestāžu rīcība atņemot izglītību un nendodod pilsonību ir tikai saliedējusi Latvijas krievvalodīgos.

Piedalās sapulcēs par krievvu valodu, atbalstot, ka ”izglītībai jābut iespējamai dzimtajā valodā”.

3 comments

 1. “izglītībai jābut iespējamai dzimtajā valodā”. tikai tāds sīkums – jaunieši kas izglītojas, ir dzimuši Latvijā. Var būt kāds ir nedaudz apmaldījies, jāpamācās ģeogrāfija.

 2. В этом году Пасха состоится 17.и 18 апреля. Пасха — это священное время, когда Богиня весны и рассвета Остара дарует нам своё благословение, но в этом году Пасхальное волшебство затмила война на Украине. Война на Украине идёт почти два месяца, с той поры, когда Российская Федерация утром 24. февраля вторглась на территорию Украинской Республике. Это трагедия. Вознесём молитву Богине Остаре за мир в Украине! Вознесём молитву Богине Остаре за мир во всём мире! Пасха — это время Богини Остары. В это время сила Богини Остары достигает своего пика. И благодать Богини Остары наполняет мир.
  С благословением Богини Остары, Сколниециньш из святорощи
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 😉
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  #GoddessOstara #GoddessofSpring #GoddessofDawn #Eostre #Oestre #EasterHare #EasterBunny #EasterEggs #Easter #Ostern #Easter #БогиняОстара #БогиняВесны #БогиняРассвета #ПасхальныйЗаяц #ПасхальныйКролик #ПасхальныеЯйца #Пасха #17.04.2022. #18.04.2022. #17.04.2022. #18.04.2022. #StandWithUkraine #ВойнанаУкраине #24.02.2022. #рашизм #ПутинХуйло! #язычники #ритуалы #колдовство #Сколниециньш #святороща

 3. Šogad Lieldienas ir iekritušas 17. un 18 aprīlī. Lieldienas ir svētīgs laiks, kad pavasara un rītausmas Dieviete Ostara sniedz mums savu svētību, tomēr šogad Lieldienu prieku ir aptumšojis karš Ukrainā. Karš Ukrainā rit teju vai divus mēnešus, kopš Krievijas Federācija 24. februāra rītā iebruka Ukrainas Republikas teritorijā. Tas ir traģiski. Lūgsim Dievieti Ostaru par mieru Ukrainā! Lūgsim Dievieti Ostaru par mieru pasaulē! Lieldienas ir Dievietes Ostaras laiks. Šajā laikā Dievietes Ostaras spēks ir sasniedzis savu pilnību. Un Dievietes Ostaras svētība ir nākusi par pasauli.
  Ar Dievietes Ostaras svētību, Skolnieciņš no svētmeža
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 😉
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  #GoddessOstara #GoddessofSpring #GoddessofDawn #Eostre #Oestre #EasterHare #EasterBunny #EasterEggs #Easter #Ostern #Easter #DievieteOstara #pavasaraDieviete #rītausmasDieviete #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienasOlas #Lieldienas #17.04.2022. #18.04.2022. #StandWithUkraine #KaršUkrainā #24.02.2022. #rašisms #PutinsHujlo #pagāni #rituāli #buršanās #Skolnieciņš #svētmežs

Atstāj komentāru: