Viedoklis: Par Berlīnes ”atbalsta” kolonnu okupantiem

Mīļie, nav labi. Parasti cenšos būt optimists, bet šis mani dziļi satriec. Tā nav fašistiskā Krievija.
Tas notiek Vācijā, Berlīnē, šosvētdien, 03.04.2022.

Ap 5000 (!) automašīnu ar RU un PSRS karogiem, Georga lentītēm, “Z” un citiem nacistu simboliem. Uzvedība uzkrītoši agresīva, skaļa, bravurīga. Tas pats, kas agresīvajās 9. maija okupācijas un genocīda “svinībās” Pārdaugavā. Cik var spriest no pašu vāciešu tik skopajām un diplomātiski uzmanīgajām ziņām šajā jautājumā, šādas masu nekārtības Krievijas agresijas atbalstam notikušas daudzās Vācijas pilsetās.

Tam vairs nav nekāda sakara ar demokrātiju, pulcēšanās un vārda brīvību. Tie ir morāli kropļi un nelieši, kas svin Krievijas noziegumus pret cilvēci, uzgavilē cilvēku necieņai, masu slepkavībām, sieviešu un bērnu izvarošanām, laupīšanām, mirušo apgānīšanai un marodierismam, iedzīvotāju nolaupīšanām un spīdzināšanām.

Tie ir noziegumu līdzdalībnieki, kas būtu pa vienam vien sazīmējami un bargi sodāmi – vismaz ar dāsno pabalstu, uzturēšanās atļauju un pat pilsonību atņemšanu un izsūtīšanu uz “roģinu”.

Mani ļoti šokē un apbēdina pašapmierinātās, augstprātīgās, tik “tolerantās”, gļēvās un infantīlās Vācijas nu jau bīstamā loma Eiropas drošības struktūrā. Visā šajā sirreālajā orku un zombiju izrādē tikušas ierosinātas tik kādas 5 (piecas!) administratīvās lietas…

Vācijā esmu ilgu laiku studējis, dzīvojis, strādājis. Kad pulcējas saujiņa kaut kādu labējo īpatņu, vai – kaut vai grupiņa to pašu kristiešu fundamentālistu, tad ir policijas specvienības, barjeras, ūdens metēji, gaisā riņķo helikopteri. Kad krievi svin genocīdu un kara noziegumus, ļauni ieņirdzot sejā visai brīvajai pasaulei, tad ir neizprotams lēnīgums un tolerance.

Jau 90tajos gados tika atvērta milzīgi dāsna programma, kur Vācijas pilsonību varēja iegūt Pievolgas vāciešu pēcteči, tapat arī daudzi citi no Krievijas. Kas cietuši hitleriskās Vācijas specoperācijās, holokaustos, etc. Tas nekas, ka to īsti pārbaudīt nebija iespējams, sabrauca ļoti daudz, pat mazajā Heidelbegā izveidojās veseli kvartāli. Viņiem sadeva dāsnus pabalstus, nodrošināja ar dzīvesvietu, bija visādi atvieglojumi. Vēsturiskais taisnīgums, saproties. Tāds skaisti selektīvs. Absolūtais vairums nemaz netaisījās mācīties valodu un kā integrēties, tie patērē Krievijas TV un ir Krievijai noderīgie, pašas Vācijas labi finansētie noderīgie idioti ārzemēs. Heidelbergā tā pati Rohrbach ir rajons, kur vakaros labāk nestaigāt, ja nezini krievu valodu un klasisko gopņiku mentalitāti. Atminos, ka ir iznācis pat kādreiz pārmīt dažus vārdus ar tādiem. Dzīvo Rietumos, bauda visus labumus, bet no sirds ienīst to “Zapadu”. Vācieši esot fašisti. “Nekas, nekas, mēs jūs visus drīz… kirdik!” Tagad tas notiek, piepildās. Arī pati Vācija vairs neizbēgs no sekām. Kad toreiz mēs, baltieši, pacēlām šos absurdus, vai runājām par okupāciju un pārkrievošanu, visi mūs sauca par nacionālistiem, naida kurinātājiem un labākajā gadījumā strauji pārtrauca sarunu. “Vai tad jums nebija skolas, nebija, kur dzīvot, jūs nevarējāt dibināt ģimenes?” “Kā, viņi taču jūs atbrīvoja no fašisma” – tā domā pat daudzi vācieši. Diemžēl. Tāpat ir teologi un filosofi, kas patiešām domā, ka parazīta Marksa un slepkavas Ļeņina idejas ir simpātiskas, un komunisms ir ideāls sabiedrības modelis.

Ir pedējais laiks visā Eiropā beidzot veidot vienotu nostāju pret šiem jautājumiem, tostarp pret 9. maiju. Ja negribam, ka šis ļaunums sagrauj visu brīvo pasauli, ir jārīkojas nekavējoties, vairs nav laika. Beidzot ir jāsāk atņemt uzturēšanās atļaujas un pat pilsonības tiem, kas grauj mūsu valsti un ir tai klaji nelojāli. Ja to neizdarīs, tad šis traģiskais datums arī mums var izvēsties par īstu draudu mieram un drošībai. Ir jābūt vienotai un konsekventai Eiropas reakcijai pret noziegumu atbalstīšanu un glorificēšanu.

Oriģinālavots: Facebook, pārpublicēts no Ralfs RhRalfs

2 comments

 1. Šogad Lieldienas ir iekritušas 17. un 18 aprīlī. Lieldienas ir svētīgs laiks, kad pavasara un rītausmas Dieviete Ostara sniedz mums savu svētību, tomēr šogad Lieldienu prieku ir aptumšojis karš Ukrainā. Karš Ukrainā rit teju vai divus mēnešus, kopš Krievijas Federācija 24. februāra rītā iebruka Ukrainas Republikas teritorijā. Tas ir traģiski. Lūgsim Dievieti Oskaru par mieru Ukrainā! Lūgsim Dievieti Ostaru par mieru pasaulē! Lieldienas ir Dievietes Ostaras laiks. Šajā laikā Dievietes Ostaras spēks ir sasniedzis savu pilnību. Un Dievietes Ostaras svētība ir nākusi par pasauli.
  Ar Dievietes Ostaras svētību, pagāns Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 😉
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  #GoddessOstara #GoddessofSpring #GoddessofDawn #Eostre #Oestre #EasterHare #EasterBunny #EasterEggs #Easter #Ostern #Easter #DievieteOstara #pavasaraDieviete #rītausmasDieviete #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienasOlas #Lieldienas #17.04.2022. #18.04.2022. #StandWithUkraine #KaršUkrainā #24.02.2022.

 2. Lieldienas ir īstais laiks, lai lūgtu Dievieti Ostaru sniegt mums savu svētību un aizgādību. Pavasara un rītausmas Dieviete Ostara ar prieku uzklausīs mūs un dāvās mums savu labvēlību. Vajag tikai lūgt Dievieti Ostaru savās mājās. Un iedegt svecīti par godu Dievietei Ostarai pie dzīru galda.
  Lūgšana Dievietei Ostarai: «Welcome, welcome, warm fresh earth!
  Today we celebrate rebirth!
  Blowing wind, rising sun,
  Bringing the spring to everyone!
  Rabbits hopping, chicks in the nest,
  Spring is the season we love the best!
  Celebrate the green of the earth with me –
  Happy Ostara, and blessed be!».
  Ar Dievietes Ostaras svētību, pagāns Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 😉
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  #GoddessOstara #GoddessofSpring #GoddessofDawn #Eostre #Oestre #EasterHare #EasterBunny #EasterEggs #Easter #Ostern #Easter #DievieteOstara #pavasaraDieviete #rītausmasDieviete #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienasOlas #Lieldienas #17.04.2022. #18.04.2022.

Atstāj komentāru: