Pārāk daudz Rietumu kompāniju pēc 2014. gada turpināja un turpina draudzēties ar Putina režīmu  

Neskatoties uz to, ka pēc Putina režīma paveiktās Krimas aneksijas un karadarbības uzsākšanas Austrumukrainā 2014. gadā pret Krieviju tika vērstas “sankcijas”, neskaitāmas Rietumu kompānijas turpināja sadarboties ar Vatastānas “aizsardzības” nozari, piegādājot tai savu produkciju un sniedzot pakalpojumus.

Minēšu tikai dažas, respektīvi – pašas īpašākās, no tām: vāciešu KB Prüftechnik GmbH, čehu Dormer Pramet, amerikāņu Mobil, dienvidkorejiešu Korloy un ebrejiešu ISCAR. Uzskatu, ka arī šo kompāniju vadībai vajadzētu ne tikai sniegt liecības Hāgā, bet arī pasēdēt uz apsūdzēto sola, jo izlietās ukraiņu asinis ir arī uz viņu rokām. 

Šīs kompānijas ļoti cieši sadarbojās ar Vatastānas militāri rūpniecisko koncernu Almaz-Antej, kopīgi ražojot apbruņojumu, kas tagad aktīvi tiek pielietots Ukrainā pret civiliedzīvotājiem. 

Arī pēc 2022. gada 24. februāra, kad krievu okupācijas armija uzsāka plaša mēroga iebrukumu Ukrainā, šīs kompānijas turpina sadarboties, izliekoties, ka neko nezina ne par karu, ne jaunajām starptautiskajām sankcijām, kas tiek pieņemtas pret Vatastānas režīmu ar zināmu regularitāti. 

VH par šo pašu: 

Atstāj komentāru: