Ir krievu okupantiem divas m*ukas Eiropā – tās pašas makrons un šolcs 

Visu cieņu vecajam vīram Andrejam Piontkovskim par tiešajiem vārdiem, “makrons un šolcs ir Kremļa m@aukas Eiropā, un ar to arī viss ir pateikts”. Eksperts uzskata, ka francijas un vācijas valdības baidās, ka Ukraina varētu uzvarēt karā pret krieviju, jo tādā gadījumā kardināli mainītos starptautisko attiecību struktūra.  

Kijiva pēc uzvaras karā pret krieviju visticamāk kļūs par jauno starptautiskās politikas centru. Protams, ka vācija un francija nav ar mieru zaudēt “lielvalstu” statusu, tāpēc mēs šobrīd varam novērot to, kā makrons ar šolcu raujas melnās miesās, lai saglabātu no rokām laukā slīdošo ģeopolitisko ietekmi, tādejādi turpinot atbalstīt putina intereses. 

“Izskatās, ka francija un vācija baidās no Ukrainas uzvaras karā un tās jaunās lomas starptautiskajās attiecībās, jo tādā gadījumā Eiropas m@ukas zaudēs savas privilēģijas,” paskaidroja eksperts. Piontkovskis uzskata, ka paziņojumi no Parīzes un Berlīnes par kodoltriecieniem no krievijas puses zaudēja savu aktualitāti uzreiz pēc ASV paziņojuma par to gatavību adekvāti un uzreiz atbildēt uz šādu putina provokāciju. Turklāt tika dots skaidrs mājiens, ka viena(a varbūt pat divas…) no atbildes raķetēm atlidos tieši pie putina, lai arī kur viņš neatrastos attiecīgajā brīdī. Neskatoties uz to kremļa m@uķeles makrons un šolcs joprojām uzskata putina kodolšantāžu par labu iemeslu, lai turpinātu uzturēt intīma rakstura sakarus ar kremli. 

Piontkovskis uzskata, ka vācija turpina atbalstīt putinu, cenšoties sarunāt sev zemāku cenu par energoresursiem, bet francijas valstsvīri cīnās par valsts lielvaras imidža un prestiža saglabāšanu, jo “francija ir taču pati varenākā no visām valstīm Eiropā”. Šajā sakarā makrons joprojām turpina gvelzt niekus par gatavību kļūt par starpnieku saziņā ar putleru… bet būtībā nav vairs nekādas jēgas no sarunām ar putinu, ja nu vienīgi tad, kad beigsies karš un putins sēdēs uz apsūdzēto sola Hāgas tiesā. 

Atstāj komentāru: