Par mums

Sveiks lasītāj!

Neatkarīgais medijs “Vatastānas Hronika” (vatastan.com) tika izveidots, lai, pirmkārt, informētu un brīdinātu Latvijas sabiedrību ar subkultūras “vatņiki” spilgtākajiem pārstāvjiem Latvijā, piemēram, aktīvākajiem 9.maija svinētājiem, Putina un PSRS adeptiem, un citiem subjektiem, kas ikdienā nodarbojas ar Latvijas nomelnošanu un apmelošanu.

Neatkarīgais medijs “Vatastānas Hronika” (vatastan.com) tika izveidots, lai,  otrkārt, informētu Latvijas sabiedrību par mums tuvās un tālās kaimiņzemēs eksistējošo totalitāro un represīvo režīmu naidīgajām aktivitātēm. Nav noslēpums, ka medijs “Vatastānas Hronika” galveno uzmanību veltīs Putina, Lukašenko un “Vinnija Pūka” režīmiem. Mūsu mērķis ir apgrūtināt totalitāro režīmu dzīvi, pēc iespējas un situācijas tiem un to līdzskrējējiem atgādinot par viņu paveiktajiem kara noziegumiem un noziegumiem pret cilvēci.

Neatkarīgais medijs “Vatastānas Hronika” (vatastan.com) tika izveidots, lai, treškārt, dotu iespēju un mudinātu ikvienu, kurš vēlas, ievērojot brīvprātības principu, piedalīties sabiedrības informēšanā par iepriekšminētajām nebūšanām, informējot mūs  par attiecīgajām lietām, daloties sociālajos medijos ar mūsu saturu un pašiem veidojot medija “Vatastānas Hronika” saturu, iesūtot savus viedokļrakstus, memes un videomateriālus.

Neatkarīgais medija “Vatastānas Hronika” lapas komentāru sadaļā nav pieļaujama etniskā naida kurināšana.

Neatkarīgais medijs “Vatastānas Hronika”, uzskata, ka vatņiks – tā ir subkultūra, nevis tautība. 


Ar medija “Vatastānas Hronika” saturu sīkāk var iepazīties arī mūsu (spied tik virsū):

FacebookTwitter – YoutubeTelegramTikTok


Cieņā, jūsu Vatastānas hronists Indriķis – ANNO 2018

P.S. Ar lielāko prieku sadarbosimies ar jebkuru interesentu, piemēram, ar topošo žurnālistu, blogeri, influenceri, ar jebkuru, kuram rūp brīvība un demokrātija, un kuri saprot, ka “viena cilvēka brīvība beidzas tur, kur sākas otra cilvēka brīvība.”