DIENAS VATŅIKS – NORMUNDS GROSTIŅŠ

Labi, ka jaunais gads ir pienācis, kam ar jauniem izaicinājumiem, kam ar galvas sāpēm, bet kam ar neizārstējamu vates slimību. Šoreiz dienas vatņika titulu ir izpelnījies neviens cits, kā vienas kārtīgas prokremliskas sektas ar nosaukumu „Centra Partija” tvaika lokomotīve ar sarkanu zvaigzni pierē Normunds Grostiņš. Viņš pēdējā laikā aktīvi aicina atlaist Saeimu un visiem uzbāžas, stāstot, ka deputāti un ministri pelna, kurš divus, a kurš četrus vai piecus tūkstošus eiro mēnesī. Grostiņ? Kā tu, vateni, domā, cik parlamenta deputātam būtu jāsaņem? Tikai, lūdzu bez solījumiem kādu atkal nošaut! Acīmredzot pats Grostiņš būtu gatavs nomirt badā, ja kļūtu par deputātu. Otrkārt, nevajag aizmirst, ka visi 100 parlamentārieši ir mūsu pašu ievēlēti!

Atgriežoties pie sektas ar nosaukumu „Centra Partija”, tikai atgādināšu, ka par to Eiropas Parlamenta vēlēšanās nobalsoja visi tās 2312 locekļi, plus dažas pavecas tantes, kuras tā arī nesaprata, ko īsti dara. Tas ne tuvu nav Latvijas tautas vairākums!

Smieklīgi un visai neķītri ir tas, ka Normunds un visa viņa banda ikdienā sevi pozicionē kā Latvijas patriotus un kristīgus cilvēkus, solot nošaut visus korumpantus, dabūt atpakaļ latus (a varbūt rubļus). Šī sekta tic, ka amerikāņi čipo latviešus kā tādus suņus un kaķus, turklāt tā iestājas pret seksu kā tādu, neskatoties uz to, vairāki tās biedri ir manīti Rīgas geju klubos un nakts meitu salonos. Tā laikam bija tāda mode pēc PSRS sabrukuma visiem komunistiem un komjauniešiem pārkristīties par dievbijīgiem kristiešiem, labi, ka Alfrēds Rubiks toreiz nezaudēja savu ticību Staļinam un neizdomāja kļūt par pareizticīgo mācītāju, kā rezultātā atsēdēja astoņus gadus zonā.

Lai attaisnotu savas slimās dogmas un viltus faktus, Normunds ir nodibinājis „Latvijas Nākotnes pētījumu institūtu”. Šī institūcija atrodas Skolas ielā 21, turpat, kur KPV LV birojs, bet tā visticamāk ir sakritība.

Acīmredzot Normunds ir kļuvis par viltus latvieti un kristieti, lai neizceltu savu sarkano pagātni, proti, jaunības gados šis primāts ir bijis visai aktīvs komjaunietis, bet ne tik ražīgs un apķērīgs kā mūsu Gada vatņiks Aivars Lembergs. Interesanti ir tas, ka abus šos personāžus vieno viņu darbības lauciņš, kurā šie abi naski bija šiverējuši jaunības dienās. Astoņdesmitajos šis vates gabals bija Latvijas Universitātes komjaunatnes komitejas sekretāra vietnieks ideoloģiskajā darbā. Arī Lembergs, kā mēs jums jau reiz atgādinājām, padumjajos laikos darbojās propagandas un aģitācijas jomā, uzdienēdamies līdz pat Latvijas Kompartijas Ventspils PK propagandas un aģitācijas nodaļas vadītāja postenim. Turklāt viņus abus vieno čekas maisu saturs, tikai Normunda kartiņa, kura mums atklāj viņa segvārdu Štirlics ir atrodama, bet Lemberga – nē, kaut gan Lemberga izdarības pagātnē un arī tagad, liecina par to, ka čekistu suns viņš bija un vēl joprojām ir gan!

Vienā lietā Normunds gan ir pārspējis Aivaru. Un tā ir prokremliskās propagandas izplatīšana un Latvijas nozākāšana! Normunds ir ļoti biežs viesis prokremliskajos medijos. Tikai mazliet paguglējiet un uzreiz sapratīsiet, kas viņš ir par putniņu! Internetā ir atrodams neskaitāmas publikācijas un intervijas ar Štirlics piesaisti.

P.S. Sanāk, ka Saeimu grib atlaist komjaunatnes neizdevušās atraugas, čekas maisu iemītnieki un prokremliski noskaņoti primāti!

Avoti:

https://jauns.lv/raksts/zinas/359577-kas-isti-ir-party-bomzis-un-parejie-kuri-organize-saeimas-atlaisanu

https://pietiek.com/raksti/disidenti_un_kazoku_parvilceji

https://pietiek.com/raksti/padomju_kazoku_parvilceji_-_ka_tas_notika

https://www.ur.gov.lv/lv/legal-entity/?id=40008091883

Atstāj komentāru: